هتل آسمان اصفهان

چهار ستاره

خيابان شهید مرتضی مطهری، مقابل پل فلزی

هتل پیروزی اصفهان

چهار ستاره

میدان امام حسین، ابتدای چهار باغ پایین

هتل کوثر اصفهان

پنج ستاره

بلوار ملت، مقابل سی و سه پل

هتل عباسی اصفهان

پنج ستاره

میدان انقلاب، خیابان گلدسته، چهارراه آمادگاه سمت چپ، (خیابان سنگ فرش)

رزرو بهترین هتل های اصفهان نزدیک به اماکن گردشگری

اگر قصد رزرو هتل در نزدیکی مکان‌های گردشگری را دارید باید بدانید که جاذبه‌های توریستی اصفهان در تمامی شهر پخش هستند. در هر منطقه که هتل بگیرید، به یکسری از مکان‌های گردشگری نزدیک و به یکسری دیگر دورتر می‌شوید. همچنین زمان‌بندی نیز برای شما اهمیت زیادی پیدا می‌کند؛ زیرا اصفهان یک شهر مذهبی است و در مناسب‌های مذهبی برخی از اماکن دیدنی اصفهان تعطیل می‌شوند. پیشنهاد می‌کنیم درصورتی‌که قصد دارید اکثر ساعات روز را در بیرون از هتل بگذرانید، از هتل‌های 3 و 4 ستاره اصفهان جهت اقامت استفاده کنید. زیرا قیمت هتل‌های 5 ستاره اصفهان کمی بالا است و هزینه آن‌ها برای استفاده چند ساعته جهت خواب و استراحت نمی‌صرفد.

مزیت اقامت در بهترین هتل های دور از مرکز شهر

هر چند که برخی از بهترین هتل های اصفهان در خیابان چهار باغ عباسی و اطراف سی و سه پل ساخته شده‌اند. اما اگر به دنبال استراحت هستید یا حوصله شلوغی را ندارید پس به‌هیچ‌وجه سمت سی‌وسه‌پل هتل رزرو نکنید. هتل‌های اطراف این مکان گردشگری شلوغ و بسیار پرسروصدا هستند. اگر حوصله شلوغی را ندارید پیشنهاد ما رزرو بهترین هتل های اصفهان در حومه یا اطراف مرکز شهر است. به این ترتیب می‌توانید در هتلی با کیفیت اقامت داشته و علاوه‌بر آن حتی از خودروی شخصی برای رفت و آمد استفاده کنید.

با هر بودجه‌ای بهترین هتل اصفهان را رزرو کنید

امکان رزرو بهترین هتل های اصفهان حتی با بودجه‌ی کم نیز وجود دارد. زیرا تعداد کمی از هتل‌های دو و سه ستاره نیز در این شهر از کیفیت خوبی برخوردار هستند. البته در این صورت باید توقع خود را فقط از نظر امکانات پایین بیاورید؛ زیرا دیگر فقط کیفیت خدمات مرسوم در این هتل‌ها مطرح است. همچنین می‌توانید بهترین هتل های اصفهان دور از مرکز شهر را نیز رزرو کنید؛ زیرا هزینه‌ی رزرو اتاق در این اقامتگاه‌ها نیز به مراتب پایین‌تر از هتل‌های مرکز شهر است. البته برای رزرو این دسته از اقامتگاه‌ها علاوه‌بر مواردی نظیر قیمت، نظافت و کیفیت خدمات دسترسی به وسایل حمل و نقل عمومی را در نظر بگیرید. البته دسترسی به وسایل حمل و نقل تنها در صورتی اهمیت دارد که سفر شما بدون استفاده از خودروی شخصی باشد.

هتل های اصفهان

برای سفر تفریحی می‌توانید در هتل‌های نزدیک نقش جهان و زاینده رود اقامت داشته باشید؛ زیرا بیشتر هتل های اصفهان از جمله لوکس‌ترین آن‌ها فقط در این محدوده ساخته شده‌اند. البته باید در نظر بگیرید هتل های این منطقه درون طرح زوج و فرد این قرار دارند. برای رزرو هتل خارج از محدوده ترافیک هم باید بسته به هدفتان از سفر تصمیم گیری کنید. هرچند که تعداد کمی از هتل های اصفهان در خارج از محدوده ذکر شده قرار دارند. اما برخی از هتل‌های این مناطق نیز بسته به نوع سفرتان از کیفیت مناسبی برخوردارند. توجه داشته باشید که هتل‌های اصفهان فقط با صبحانه رزرو می‌شوند.

سوالات متداول
هتل‌های اصفهان

آیا هتل های اصفهان وعده‌های ناهار و شام را به مسافران ارائه می‌دهند؟

در حال حاضر با رزرو اتاق در هر یک از هتل‌های اصفهان فقط صبحانه برای میهمانان ارائه می‌شود.

کدام هتل‌های اصفهان در محدوده‌ی طرح ترافیک قرار دارند؟

از سمت شمال : خیابان مسجدسید، خیابان عبدالرزاق؛ از سمت شرق : خیابان هاتف، خیابان نشاط و خیابان چهارباغ خواجو؛ از سمت جنوب، خیابان کمال الدین اسماعیل و خیابان مطهری؛ از سمت غرب : خیابان دکتر بهشتی و خیابان کاشانی، محدوده‌ی طرح ترافیک اصفهان هستند. هتل‌های واقع شده در این محدوده از جمله عالی قاپو، سفیر و غیره اقامتگاه‌های داخل طرح ترافیک اصفهان هستند.

تاثیر موقعیت قرارگیری هتل های اصفهان بر قیمت آن‌ها چیست؟

هتل‌هایی که در نزدیکی سی و سه پل، خیابان 4 باغ عباسی و میدان امام (نقش جهان) قرار دارند، معمولا گران‌تر از سایر اقامتگاه‌های اصفهان هستند.

آیا تراپنر بابت کنسلی رزرو هتل از مشتریان جریمه می‌گیرد؟

جریمه‌ی کنسلی رزرو هتل فقط براساس قوانین هتل محاسبه می‌شود و مبلغ جریمه به هتل پرداخت می‌شود. سایت تراپنر هیچگونه هزینه‌ای به صورت جداگانه بابت کنسلی رزرو هتل در اصفهان از شما دریافت نمی‌کند.

 

قدیمی‌ترین هتل اصفهان کدام است؟

هتل عباسی اصفهان یا همان کاروانسرای عباسی باتوجه به قدمت زیاد و ساخته شدن در دوره صفویه، قدیمی‌ترین هتل اصفهان محسوب می‌شود.