هتل عباسی اصفهان

5 ستاره

اصفهان، میدان انقلاب، خیابان گلدسته، چهارراه آمادگاه سمت چپ، (خیابان سنگ فرش)

دربارههتل عباسی اصفهان

هتل عباسی اصفهان به فاصله‌ی 5 دقیقه‌ای تا میدان نقش جهان و در محدوده‌ی طرح ترافیک ساخته شده است. «عباسی» قدیمی‌ترین هتل ایران و جهان محسوب می‌شود که در دوران صفویه و به دستور سلطان حسین صفوی ساخته شده است. داخل هتل و برخی اتاق‌های آن نقش و نگار کاملا ایرانی به چشم می‌خورد. امکانات تفریحی نظیر استخر، سونا و جکوزی وجود دارد. همچنین سه رستوران نیز به مسافران وعده‌های غذایی را ارائه می‌دهند. علاوه‌بر موارد ذکر شده در هتل سالن کنفرانس و سالن اجتماعات نیز وجود دارد تا امکان برگزاری جلسات و مراسمات داخل مجموعه فراهم باشد. با توجه به ویژگی‌های هتل هتل عباسی گران‌ترین اقامتگاه داخل شهر است.

  • سال ساخت1344
  • سال بازسازی1390
  • تعداد طبقات3
  • تعداد اتاق225

اتاق‌های هتلعباسی اصفهان

اتاق یک تخته

ظرفیت 1 نفر

اتاق دوتخته

ظرفیت 2 نفر

سوئیت دونفره معمولی

ظرفیت 2 نفر

اتاق دوتخته پردیس

ظرفیت 2 نفر

سوئیت دونفره قاجار

ظرفیت 2 نفر

اتاق دوتخته توئین چشم انداز

ظرفیت 2 نفر

آپارتمان دوخوابه چهارنفره

ظرفیت 4 نفر

موقعیتهتل عباسی اصفهان

خیابان گلدسته، چهارراه آمادگاه سمت چپ، (خیابان سنگ فرش)

امکانات هتلعباسی اصفهان

امکانات رفاهی

پرینتر

اتاق چمدان

صرافی

لابی

پذیرش 24 ساعته

آسانسور

نمازخانه

دستگاه واکس کفش

فروشگاه تجاری

چایخانه سنتی

کافی شاپ

روزنامه

کافی نت

خدمات پزشکی

خدمات خانه داری

اینترنت وایرلس رایگان

پارکینگ رایگان

لاندری (خشکشویی)

فکس

آژانس مسافرتی

آژانس مسافرتی

خدمات باربری

خدمات تور

خدمات تهیه بلیط

تاکسی سرویس

امکانات تفریحی ، ورزشی

کتابخانه

فضای سبز

سالن ورزشی

استخر

سونا

قوانینعباسی اصفهان

ساعت ورود به هتل: 14:00
ساعت خروج از هتل: 12:00
ورود: در صورتی که قصد ورود قبل از ساعت 14 و خروج بعد از ساعت 12 را دارید، با پشتیبانی سایت تراپنر تماس بگیرید.
کنسلی: قوانین و شرایط کنسلی هتل‌ متغیر بوده و جریمه براساس ضوابط و قوانین اعلام شده از طرف هتل تعیین می‌شد.
تحویل اتاق: شماره طبقه و اتاق هنگام ورود به هتل و پذیرش تعیین شده و تراپنر تعهدی در این رابطه ندارد.
مدارک پذیرش: • کارت‌ملی و شناسنامه یا پاسپورت • صیغه‌نامه رسمی با مهر برجسته برای پذیرش زوجین دارای صیغه موقت

دربارههتل عباسی اصفهان

نرخ هتل عباسی اصفهان نسبت به هتل‌های لوکس شهر

هزینه‌ی رزرو ارزان‌ترین اتاق در هتل شاه عباسی اصفهان حدود یک و نیم برابر بیشتر از رقیب دیگر 5 ستاره‌ی خود است. هزینه هتل نسبت به شروع قیمت اتاق‌های هر یک از هتل‌های 4 ستاره اصفهان نیز حدود دو برابر است.در نتیجه برای رزرو ارزان‌تر اتاق در یک هتل لوکس اصفهان، گزینه‌های دیگری نیز در اختیارتان قرار دارد. هرچند که قیمت هتل عباسی اصفهان بسیار گران می‌باشد اما با توجه به امکانات زیاد، اقامت در این هتل در برخی مواقع سال (مانند ایام سرد زمستان) به صرفه خواهد بود.

اتاق‌های هتل عباسی اصفهان چگونه هستند؟

تنوع اتاق‌ها در هتل شاه عباسی اصفهان بسیار زیاد است. در این هتل اتاق‌های مختلفی از جمله استاندارد، پردیس، چشم انداز وجود دارند که هر یک از آن‌ها متناسب با تعداد نفرات میهمانان به آن‌ها ارائه می‌شوند. سبک معماری این اتاق‌ها مدرن است و براساس قیمت و نوع چشم‌انداز تقسیم‌بندی شده‌اند. همچنین سه نوع سوئیت پردیس، قاجاری و صفوی نیز در این هتل وجود دارد. سوئیت‌های «قاجاری» به سبک معماری دوران قاجار ساخته و طراحی شده‌اند. سوئیت‌های «صفوی» نیز سبک معماری دوران صفویه را به خود گرفته‌اند.

در مورد چشم‌انداز اتاق‌های هتل عباسی بیشتر بدانید!

چشم‌انداز تعدادی از اتاق‌های هتل رو به خیابان آمادگاه یا باغ گلدسته است. سایر اتاق‌های هتل عباسی اصفهان نیز به سمت محوطه‌ی داخل هتل می‌باشد. این اتاق‌ها به نام «چشم‌انداز» نام گذاری شده‌اند؛ زیرا ویوی آن‌ها رو باغ داخل محوطه‌ی هتل است. محوطه‌ی داخلی مجموعه نیز تا حد زیادی توجه میهمانان را به خود جلب می‌کند. به همین دلیل رزرو چنین اتاق‌هایی در هتل عباسی اصفهان به مسافران پیشنهاد می‌شود. برای استفاده از چشم‌انداز هتل عباسی، می‌توانید غذاهایتان را نیز در رستوران «چشم‌انداز»، واقع در بالای پشت بام هتل صرف کنید.

ویژگی‌های کم‌نظیر هتل عباسی اصفهان

قطعا برخورداری از رستوران‌های سنتی با سبک و سیاق دوران قاجار و صفویه یکی از عوامل رزرو هتل عباسی اصفهان توسط خصوصا میهمانان است. تقریبا تمامی مجموعه‌های پذیرایی هتل شاه عباسی اصفهان به سبکی سنتی طراحی و ساخته شده‌اند.  البته سبک سنتی هتل به رستوران‌ها خلاصه نشده و اتاق‌های قاجاری و صفوی نیز به همین شکل هستند. تعداد بسیار کمی از هتل‌های اصفهان و حتی ایران به شکل هتل عباسی اصفهان طراحی شده‌اند.

نظر مسافران در مورد هتل عباسی اصفهان

از نظر مسافران وسایل داخل اتاق‌ها کمی قدیمی شده و نیاز به تعمیر یا تعویض دارند. شاید اگر کیفیت وسایل داخل اتاق‌ها بهبود یابد، هتل عباسی اصفهان بی نقص به نظر برسد. زیرا از نظر میهمانان قبلی هتل، کیفیت غذاها، برخورد پذیرش و خدماتدهی پرسنل مطلوب بوده است.