هتل پیروزی اصفهان

چهار ستاره

میدان امام حسین، ابتدای چهار باغ پایین

هتل کوثر اصفهان

پنج ستاره

بلوار ملت، مقابل سی و سه پل

هتل عباسی اصفهان

پنج ستاره

میدان انقلاب، خیابان گلدسته، چهارراه آمادگاه سمت چپ، (خیابان سنگ فرش)

هتل صفوی اصفهان

سه ستاره

خیابان فلسطین

هتل خواجو اصفهان

سه ستاره

خیابان شهدای خواجو

دست مسافران برای انتخاب هتل در اصفهان باز است؟

تعداد کل هتل های اصفهان به عدد 60 نمی‌رسد و کم‌تر از 10 درصد این تعداد، 4 و 5 ستاره هستند. در نتیجه برای پیدا کردن هتل مناسب انتخاب‌های زیادی پیش رویتان وجود ندارد؛ زیرا تعداد زیادی از اقامتگاه‌های اصفهان برای چند روز اقامت مناسب نیستند. اما می‌توان با رعایت نکاتی نسبتا ساده هتل مناسب‌تری در شهر اصفهان رزرو کرد.

می‌توانید با هزینه کم در اصفهان هتل رزرو کنید

نیازی نیست برای رزرو هتل حتما هزینه‌ی زیادی پرداخت کنید. برخی از هتل های اصفهان علی رغم قیمت پایین کیفیت مطلوبی دارند. شما می‌توانید متناسب با بودجه‌ی مدنظرتان در اصفهان هتل پیدا کنید. هرچند باید سطح توقعتان را از هتل های ارزان اصفهان پایین بیاورید.

هتل های اصفهان، بیشتر در کدام منطقه هستند؟

دلیل اصلی سفر گردشگران به اصفهان، بازدید از جاذبه‌های اصفهان است. علاوه بر آن وجود زاینده رود نیز بزرگ‌ترین جاذبه‌ی طبیعی اصفهان محسوب می‌شود و بسیاری از مسافران نیز هتل‌هایی با چشم انداز این رود در ایام پرآب آن را رزرو می‌کنند. به همین دلیل اغلب هتل های اصفهان در اطراف زاینده رود یا میدان نقش جهان ساخته شده‌اند. قیمت هتل های اصفهان در این منطقه نیز کمی زیاد است. اگر می‌خواهید پیاده به گشت و گذار در جاذبه‌های تاریخی داخل شهر بپردازید، پیشنهاد می‌کنیم هتل‌های اطراف نقش جهان و زاینده رود را رزرو کنید. در غیر این صورت برای مسافرینی که برای کاری به اصفهان آمده‌اند گزینه‌های دیگری نیز وجود دارد.

3 موضوع مهم در رزرو هتل های اصفهان

یکی از مهم‌ترین مسائلی که باید برای رزرو هتل در اصفهان در نظر بگیرید، نظافت هتل‌های این شهر است. هتل های لوکس اصفهان از نظر نظافت زبان‌زد هستند. در عوض نمی‌توانید توقع زیادی از هتل‌های یک و دو ستاره درباره این موضوع داشته باشید. برای اینکه انتخاب مناسبی از این نظر داشته باشید، بهتر است به نظرات میهمانان پیشین هتلهای اصفهان مراجعه کنید.

خدمات ناهار و شام در هتل های اصفهان

در حال حاضر در صورت رزرو هتل اصفهان فقط وعده‌ی صبحانه به شما ارائه می‌شود. البته در صورت تمایل میهمانان به صرف غذا در هتل، وعده‌های ناهار و شام نیز در رستوران هتل‌ها برایشان سرو می‌شود. البته در نظر داشته باشید که قیمت غذا در رستوران هتل‌ها بیشتر از رستوران‌های داخل شهر است.

طرح ترافیک را در اصفهان در نظر بگیرید!

اگر با خودروی شخصی به اصفهان می‌روید، باید از محدوده‌ی ترافیکی این شهر و موقعیت قرارگیری هتلتان آگاه شوید. به دلیل شلوغی بیش از حد برخی بخش گردشگری شهر، محدوده‌های سی و سه پل تا میدان خواجو و میدان امام قسمت‌های دارای طرح زوج و فرد اصفهان هستند. محدوده‌ای که بیشتر هتل های اصفهان از جمله عالی قاپو و عباسی را در بر می‌گیرد. پس بهتر است برای اقامت در این مناطق خودرو به همراه خود نبرید.

هتل‌های ارزان اصفهان

همه هتل های ارزان اصفهان با وجود قیمت پایین بی کیفیت نیستند. تعدادی از هتلهای ارزان اصفهان خدمات را به خوبی به مسافران ارائه می‌دهند. دلیل آن هم دو موضوع مهمِ امکانات کم‌تر نسبت به سایر هتل‌ها و موقعیت دورتر نسب به مرکز شهر است. هر چند که امکان پیدا کردن هتل های ارزان قیمت اصفهان با کیفیت مناسب در محدوده خیابان 4 باغ عباسی و نزدیک میدان نقش جهان نیز وجود دارد. البته برای انتخاب هتل اصفهان ارزان در این مناطق باید به نظافت و امکاناتی نظیر برخورداری از پارکینگ نیز دقت کنید. در غیر این صورت امکان بروز مشکل برایتان وجود دارد.

هتل اصفهان ارزان

هتل آپارتمان های اصفهان

اگر خانواده‌ای به دنبال کاهش هزینه اقامت و صرفه جویی در هزینه خورد و خوراک باشد، هتل آپاراتمان های اصفهان برای اقامت آن‌ها مناسب است. دلیل آن هم چند معیار جداگانه‌ است. اول از همه قیمت پایین اتاق‌های هتل اپارتمانهای اصفهان می‌باشد. علی‌رغم قیمت پایین، ظرفیت پذیرش مسافر بیشتری در یک اتاق وجود دارد. همچنین داخل هر اتاق نیز به دلیل وجود آشپرخانه و گاز، امکان پخت و پز وجود دارد. علاوه‌بر تمامی امکنات ذکر شده، بیشتر هتل آپارتمان‌های اصفهان اطراف مرکز شهر قرار دارند. در نتیجه دسترسی به اماکن گردشگری بسیار آسان است. ضمن اینکه بیشتر هتل آپارتما‌ن های اصفهان برای مسافران پارکینگ رایگان نیز در نظر گرفته‌اند.

هتل اپارتمانهای اصفهان

بهترین هتل‌ های اصفهان

بهترین هتل های اصفهان را می‌توان با هر بودجه‌ای رزرو کرد؛ زیرا برخی از هتل‌های 2 و 3 ستاره‌ی اصفهان نیز کیفیت خوبی از نظر ارائه‌ی خدمات دارند. فقط امکانات کم‌تری در این هتل‌ها وجود دارد. در صورتی که بیشتر زمان اقامت شما خارج از هتل می‌گذرد، انتخاب این نوع هتل‌ها را به شما پیشنهاد می‌دهیم. همچنین انتخاب بهترین هتل های اصفهان را از نظر موقعیت مکانی نیز اهمیت دارد. هتل‌های با کیفیتی که در بافت تاریخی شهر ساخته شده‌اند، علاوه‌بر قیمت بالاتر نسبت به سایر اقامتگاه‌ها، داخل محدوده طرح ترافیک نیز قرار دارند. در نتیجه رفت و آمد با خودروی شخصی از این هتل‌ها کمی دشوار خواهد بود.

بهترین هتل های اصفهان
سوالات متداول
هتل‌های اصفهان

آیا هتل های اصفهان وعده‌های ناهار و شام را به مسافران ارائه می‌دهند؟

در حال حاضر با رزرو اتاق در هر یک از هتل‌های اصفهان فقط صبحانه برای میهمانان ارائه می‌شود.

کدام هتل‌های اصفهان در محدوده‌ی طرح ترافیک قرار دارند؟

از سمت شمال : خیابان مسجدسید، خیابان عبدالرزاق؛ از سمت شرق : خیابان هاتف، خیابان نشاط و خیابان چهارباغ خواجو؛ از سمت جنوب، خیابان کمال الدین اسماعیل و خیابان مطهری؛ از سمت غرب : خیابان دکتر بهشتی و خیابان کاشانی، محدوده‌ی طرح ترافیک اصفهان هستند. هتل‌های واقع شده در این محدوده از جمله عالی قاپو، سفیر و غیره اقامتگاه‌های داخل طرح ترافیک اصفهان هستند.

کدام هتل های اصفهان لوکس هستند؟

به طور کلی دو هتل لوکس در اصفهان وجود دارد، که آن دو «کوثر» و «عباسی» هستند. البته امکانات هتل 4 ستاره آسمان نیز دست کمی از دو اقامتگاه 5 ستاره ذکر شده ندارد

هتل‌های لوکس اصفهان چه امکانات اضافی‌ای به مسافران ارائه می‌دهند؟

در هتل‌های لوکس اصفهان امکاناتی مانند اسپا، ماساژ، استخر، سونا، جکوزی و سالن بدنسازی به میهمانان ارائه می‌شود.

تاثیر موقعیت قرارگیری هتل های اصفهان بر قیمت آن‌ها چیست؟

هتل‌هایی که در نزدیکی سی و سه پل، خیابان 4 باغ عباسی و میدان امام (نقش جهان) قرار دارند، معمولا گران‌تر از سایر اقامتگاه‌های اصفهان هستند.

آیا تراپنر بابت کنسلی رزرو هتل از مشتریان جریمه می‌گیرد؟

جریمه‌ی کنسلی رزرو هتل فقط براساس قوانین هتل محاسبه می‌شود و مبلغ جریمه به هتل پرداخت می‌شود. سایت تراپنر هیچگونه هزینه‌ای به صورت جداگانه بابت کنسلی رزرو هتل در اصفهان از شما دریافت نمی‌کند.

 

قدیمی‌ترین هتل اصفهان کدام است؟

هتل عباسی اصفهان یا همان کاروانسرای عباسی باتوجه به قدمت زیاد و ساخته شدن در دوره صفویه، قدیمی‌ترین هتل اصفهان محسوب می‌شود.

آیا می‌توان در خانه‌های قدیمی اصفهان اقامت داشت؟

بیشتر هتل‌های سنتی اصفهان خانه‌های قدیمی این شهر هستند که اکنون تبدیل به اقامتگاه مسافران شده‌اند. در نتیجه امکان اقامت در خانه‌های قدیمی اصفهان وجود دارد.

قدمت هتل‌های سنتی اصفهان چقدر است؟

قدمت هتل‌های سنتی اصفهان ممکن است به بیش از صد یا 200 سال نیز برسد. برخی از خانه‌ها در زمان صفویه ساخته شده است.

هتل‌های سنتی اصفهان چه امکاناتی دارند؟

در هتل های سنتی فقط امکان استراحت و استفاده از فضای رستوران مجموعه وجود دارد. معمولا در این اقامتگاه‌ها امکانات تفریحی نظیر استخر وجود ندارد.

آیا رزرو هتل‌های سنتی اصفهان به مسافران پیشنهاد می‌شود؟

در صورتی که قصد تجربه‌ی اقامت در یک خانه‌ی سنتی را دارید، اقامت در این هتل‌ها را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

کدام هتل های اصفهان جنب سی و سه پل ساخته شده‌اند؟

سه هتل «سوئیت پارسیان»، هتل «کوثر» و هتل «پل و پارک» درست در قسمت جنوبی سی و سه پل قرار دارند.