هتل پارسیان آزادی تهران

پنج ستاره

تقاطع بزرگراه چمران و یادگار امام

هتل بزرگ تهران

چهار ستاره

خیابان ولیعصر، ابتدای مطهری، شماره ۳۹۱

هتل اسپیناس پالاس تهران

پنج ستاره

سعادت آباد، انتهای بزرگراه یادگار امام، میدان بهرود، خیابان عابدی، کوچه ۳۳

هتل هویزه تهران

چهار ستاره

خيابان طالقانی، نبش استاد نجات الهی، پلاک ۱۱۵

هتل پرشین پلازا تهران

پنج ستاره

سهروردی شمالی، چهارراه کیهان، خیابان میرزایی زینالی شرقی، پلاک ۴۲

هتل آتانا تهران

چهار ستاره

خیابان ولیعصر، خیابان طالقانی غربی، پلاک ۴۰۱

هتل سیمرغ تهران

پنج ستاره

خیابان ولیعصر، نرسیده به پارک ساعی، نبش کوچه دلبسته

بهترین هتل های تهران

پایتخت ایران، بزرگترین شهر اداری و تجاری کشور به شمار می آید. تقریبا تمامی شرکت های مهم در تهران دفتر دارند. بزرگترین بازار های عمده فروشی کالا و البته وزارتخانه های کشور هم در این شهر واقع شده اند. بنابراین می توان یکی از مولفه های انتخاب بهترین هتل های تهران از نظر مسافران را می توان محل بنای آن به شمار آورد.

تراپنر بهترین هتل های تهران با قیمت رزرو به شما معرفی می کند

در سایت تراپنر بهترین هتل های تهران با قیمت رزرو به شما نمایش داده می شود. قیمت ها بروز هستند و می توانید با انتخاب هتل مد نظرتان و پرداخت هزینه، آن را به صورت آنلاین رزرو کنید. بهترین هتل های لوکس تهران، 5 ستاره ها هستند که بهترین هتل های تهران از نظر مسافران هم به شمار می آیند. هتل های تهران لوکس معمولا توسط تاجران، هنرمندان و صاحبان شرکت ها و کارخانه های کوچک و بزرگ و در کل افراد متمول رزرو می شود که انتظار بهترین خدمات را دارند. به عنوان نمونه اسپیناس پالاس یکی از بهترین هتل های تهران پنج ستاره، علاوه بر امکانات و خدمات باکیفیتی که در اختیار اقامت کنندگان قرار می دهد، پرسنل حرفه ای دارد که توانسته اند در برخورد با میهمانان هتل بالاترین رضایت را جلب کنند.  بهترین هتل های 3 و 4 ستاره تهران، معمولا در مرکز شهر خصوصا حاشیه خیابان ولی عصر و تهرانپارس قرار دارند.  هتل های 4 ستاره، رامتین، بزرگ، آرامیس، سیمرغ و هتل های 3 ستاره ایران، دیاموند، ساینا، نیلو، جهان از مهمترین آن ها به شمار می روند. بهترین هتل های جنوب تهران در حاشیه بازار تهران قرار دارند. اما بهترین و تنها هتل تهران 5 ستاره که در جنوب تهران قرار دارد، هتل رکسان در مجاورت فرودگاه امام خمینی است، پس از آن هتل 4 ستاره رمیس باز هم در مجاورت فرودگاه امام خمینی را می توان بهترین هتل های جنوب تهران به شمار آورد.

بهترین هتل در تهران کدام است؟

برای پاسخ به این سوال در ابتدا باید، این نکته را روشن کنید که بهترین هتل در تهران از نظر مسافران چه مشخصاتی دارد. مسافری که می خواهد از بازار خرید کند ترجیحش این است که در یکی از هتل های اطراف بازار اقامت کند؛ یک تاجر که ممکن است برای مذاکرات کاری به تهران آمده باشد، بهترین هتل تهران را آن هتل لوکسی می داند که در بتوان در لابی آن به میهمانان سرویس مناسب داد. این ها مثال ها روشن می کند که برای این که مشخص کنیم بهترین هتل در تهران کدام است. باید در ابتدا به نیاز و سلیقه میهمانان هتل های تهران توجه کنیم

سوالات متداول
هتل‌های تهران

کدام یک از هتل های 5 ستاره تهران در جنوب شهر قرار دارد؟

تنها هتل 5 ستاره تهران در جنوب شهر، هتل رکسان در مجاورت فرودگاه امام خمینی می باشد. 

هتل های تهران بیشتر در کدام نقاط شهر پراکنده اند؟

هتل های لوکس عمدتا شمال شهر هستند. اما تاجران و کسبه ای که از شهرستان برای خرید آمده اند، ترجیح می دهند در نزدیکی بازار اقامت کنند. برای همین بخشی از هتل های شهر در بازار قرار دارد. مرکز شهر و خیابان ولی عصر یکی دیگر از نقاط تجمع هتل های تهران است و البته هتل های نزدیک راه آهن تهران.

چگونه لیست هتل های 5 ستاره تهران را بدست آوریم؟

با انتخاب گزینه هتل های 5 ستاره در صفحه هتل های تهران سایت تراپنر، لیست هتل های 5 ستاره تهران برای سما نمایش داده می شود.

آیا هتل های 5 ستاره تهران رزرو فولبرد دارند؟

رزرو هتل های 5 ستاره، نه تنها در تهران بلکه در سایر شهرها با صبحانه است. مگر در مواردی استثنایی که به مقتضای شرایطی این خدمات ارائه شود.