هتل اسپیناس تهران

پنج ستاره

بلوار كشاورز، بین خیابان فلسطین و نادری، پلاک ۱۲۶

هتل آساره تهران

چهار ستاره

خیابان آزادی، نرسیده به میدان انقلاب، مقابل دانشکده دامپزشکی، انتهای خیابان زارع

هتل کوثر تهران

چهار ستاره

ميدان ولی عصر، مقابل اداره پست، کوچه شهید مولایی

هتل استقلال تهران

پنج ستاره

تقاطع بزرگراه شهيد چمران و خیابان ولی عصر، چهارراه پارک وی

هتل بزرگ فردوسی تهران

چهار ستاره

میدان امام خمینی، خیابان فردوسی، خیابان کوشک مصری، شماره ۲۴، جنب کاخ وزارت خارجه

هتل اوین تهران

چهار ستاره

بزرگراه چمران شمال، تقاطع یادگار

هتل انقلاب تهران

چهار ستاره

خیابان طالقانی‌، حد فاصل حافظ و ولیعصر،جنب ساختمان بنیاد شهید، پلاک ۳۴۱

هتل پارسیان آزادی تهران

پنج ستاره

تقاطع بزرگراه چمران و یادگار امام

هتل ورزش تهران

سه ستاره

خیابان فاطمی، خیابان حجاب، جنب کانون پرورش فکری، پلاک ۱۶

هتل حجاب تهران

سه ستاره

بلوار کشاورز، خیابان حجاب، نبش کوچه ۵

هتل رزیدانس رودکی تهران

سه ستاره

خیابان انقلاب، بین خیابان رازی و خارک، خیابان شهریار، پلاک ۱۲

هتل اسپیناس پالاس تهران

پنج ستاره

سعادت آباد، انتهای بزرگراه یادگار امام، میدان بهرود، خیابان عابدی، کوچه ۳۳

هتل پرشین پلازا تهران

پنج ستاره

سهروردی شمالی، چهارراه کیهان، خیابان میرزایی زینالی شرقی، پلاک ۴۲

هتل ویستریا تهران

پنج ستاره

تجریش، چهارراه قدس، خیابان دربند، نبش خیابان احمدی زمانی، پلاک ۱

هتل آتانا تهران

چهار ستاره

خیابان ولیعصر، خیابان طالقانی غربی، پلاک ۴۰۱

در بهترین لوکیشن تهران هتل رزرو کنید

تقریبا تمامی هتل های 5 ستاره تهران بالاتر از خیابان انقلاب و در نیمه شمالی شهر قرار دارند. علاوه بر هوای تمیز تر و خنک تر این نواحی نسبت به جنوب شهر، وجود شرکت های تجاری معظم، وزارت خانه ها و مراکز تفریحی سبب شده تا میهمانان هتل های لوکس تهران معمولا ترجیح دهند در این نقاط اقامت کنند. هتل های تهران 5 ستاره عبارتند از هتل اسپیناس پالاس در سعادت آباد، انتهای بزرگراه یادگار امام، میدان بهرود، خیابان عابدی، کوچه ۳۳؛ هتل آزادی در تقاطع بزرگراه چمران و یادگار امام؛ هتل هما در میدان ونک، خیابان ولی عصر، خیابان شهید خدامی، شماره ۵۱؛ هتل استقلال در تقاطع بزرگراه شهيد چمران و خیابان ولی عصر، چهارراه پارک وی؛ هتل اسپیناس در بلوار كشاورز، بین خیابان فلسطین و نادری، پلاک ۱۲۶؛ هتل پرشین پلازا سهروردی شمالی، چهارراه کیهان، خیابان میرزایی زینالی شرقی، پلاک ۴۲؛ هتل لاله در خيابان دكتر فاطمي، نبش حجاب؛ هتل رکسان (نووتل سابق) در کیلومتر ۳۰ اتوبان تهران-قم، روبروی ترمینال یک فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) و هتل ویستریا در تجریش، چهارراه قدس، خیابان دربند، نبش خیابان احمدی زمانی، پلاک 1.

بهترین هتل های تهران نزدیک بازار و مرکز شهر

بازار تهران به عنوان مهمترین مرکز تجارت عمده کالا ایران روزانه میزبان هزاران کاسب، مغازه دار و تاجر از سراسر کشوراست. بخش زیادی از میهمانان هتل های تهران را همین افراد تشکیل می دهند. برای همین است که بسیاری از هتل ها در خیابان های نزدیک بازار قرار دارند.

هتل های تهران چهارراه استانبول

چهار راه استانبول در حقیقت تقاطع خیابان فردوسی و جمهوری در قلب بازار تهران می باشد که به دلیل نزدیکی به سفارت ترکیه به این نام شهرت یافته است. هتل 2 ستاره نادری نو در خیابان جمهوری، هتل 2 ستاره مرکزی ایران، خیابان لاله زار نو، هتل 2 ستاره سعدی خیابان جمهوری اسلامی، ابتدای لاله زار نو و هتل 2 ستاره حافظ خیابان فردوسی، کوچه بانک ملی اشاره نمود.

هتل های تهران در خیابان ولی عصر

هتل ها تهران خیابان ولی عصر از آنجا که هم به بازار و هم به مراکز فرهنگی هنری وتفریحی، نظیر تئاترشهر، دانشگاه های امیرکبیر و تهران، فرهنگستان هنر، باغ فردوس، موزه سینما پارک های ملت و ساعی، سینماهای استقلال، قدس و آفریقا، کاخ مرر و سازمان صدا وسیما و ایستگاه راه آهن تهران نزدیک است. می توان گفت بهترین هتل های تهران که در مرکز شهر قرار دارند، حوالی این خیابان ساخته شده اند. هتل 4 ستاره رامتین در ضلع جنوبی پارک ساعی، هتل 4 ستاره سیمرغ قبل از پارک ساعی نبش کوچه دلبسته، هتل 4 ستاره کوثردر مقابل اداره پست کوچه شهید مولایی، هتل 3 ستاره ولیعصر بعد از میدان ولیعصر، از جمله همین اقامتگاه ها به شمار می روند.

هتل های تهران ارزان نزدیک ایستگاه راه آهن تهران

 میدان راه آهن تهران به سبب موقعیت ویژه خود و دسترسی آسان مسافران به ایستگاه قطار و از سویی نزدیکی  به بازار تهران یکی از نقاطی است که تعداد زیادی از اقامتگاه های شهر را در خود جای داده است. البته با توجه به نوع مسافران هتل های این ناحیه اغلب ارزان قیمت و ا تا 3 ستاره هستند. از جمله مهمترین آن ها می توان به هتل 1 ستاره سیب در میدان راه آهن، خیابان شهید بهرام بیگی؛ هتل پیروز در میدان راه آهن، ابتدای ولیعصر، نرسیده به چهارراه مختاری، جنب بانک سپه اشاره نمود.

لیست هتل های ارزان تهران

رزرو هتل ارزان در تهران با بالاترین تخفیف، یکی از پیشنهادات وسوسه کننده برای مسافرانی است که می خواهند با کمترین هزینه در شهر ساکن شوند. اما وقتی به سراغ یک هتل ارزان تهران می روید. باید انتظارات خود را از کیفیت خدمات هتل متناسب با قیمت رزرو آن تنظیم کنید و انتظار یک اقامتگاه لوکس را نداشته باشید. هتل های ارزان تهران معمولا جنوب شهر، نزدیک چهار راه استانبول یا میدان راه آهن بنا شده اند. پس می توان گفت که هتل در تهران ارزان معمولا در حاشیه بازار تهران یافت می شود. البته هتل ارزان در تهران را در مناطقی مانند میدان 7 تیر هم می توان یافت.

هتل ارزان تهران

هتل‌های 5 ستاره تهران

هتل های پنج ستاره تهران اغلب در نیمه شمالی شهر بنا شده اند. مهمترین دلیل این امر را می توان، خوش آب و هوا تر بودن این نواحی نسبت به مناطق جنوبی شهر به شمار آورد. دلیل دیگر، نزدیکی به مراکز اداری و دفاتر شرکت های بزرگ است. تهران به عنوان پایتخت بیشتر یک کلانشهر با محیط اداری و تجاری محسوب می شود و میهمانان هتل های 5 ستاره تهران اغلب برای انجام امورات ادارای و یا شرکت در مذکرات کاری به تهران می آیند و ترجیح می دهند در نزدیکی این مراکز اقامت کنند.

هتل پنج ستاره تهران

بهترین هتل‌های تهران

پایتخت ایران، بزرگترین شهر اداری و تجاری کشور  هم به شمار می آید. تقریبا تمامی شرکت های مهم در تهران دفتر دارند. بزرگترین بازار های عمده فروشی کالا و البته وزارتخانه های کشور هم در این شهر واقع شده اند. بنابراین می توان گفت یکی از مهمترین مولفه های انتخاب بهترین هتل های تهران از نظر مسافران را محل بنای آن است. هتل های لوکس تهران 5 ستاره هستند که غیر از یکی بقیه در نیمه شمالی شهر قرار دارند. اما بهترین هتل های تهران ارزان در بازار و نیمه جنوبی شهر هستند.

بهترین هتل تهران
سوالات متداول
هتل‌های تهران

هتل های تهران بیشتر در کدام نقاط شهر پراکنده اند؟

هتل های لوکس عمدتا شمال شهر هستند. اما تاجران و کسبه ای که از شهرستان برای خرید آمده اند، ترجیح می دهند در نزدیکی بازار اقامت کنند. برای همین بخشی از هتل های شهر در بازار قرار دارد. مرکز شهر و خیابان ولی عصر یکی دیگر از نقاط تجمع هتل های تهران است و البته هتل های نزدیک راه آهن تهران.

هتل های 5 ستاره غرب تهران کدام اند؟

در غرب تهران هتل 5 ستاره نداریم. تنها هتل 4 ستاره در این ناحیه هم هتل المپیک است.

چگونه لیست هتل های 5 ستاره تهران را بدست آوریم؟

با انتخاب گزینه هتل های 5 ستاره در صفحه هتل های تهران سایت تراپنر، لیست هتل های 5 ستاره تهران برای سما نمایش داده می شود.

آیا هتل های 5 ستاره تهران رزرو فولبرد دارند؟

رزرو هتل های 5 ستاره، نه تنها در تهران بلکه در سایر شهرها با صبحانه است. مگر در مواردی استثنایی که به مقتضای شرایطی این خدمات ارائه شود.

کدام یک از هتل های 5 ستاره تهران در جنوب شهر قرار دارد؟

تنها هتل 5 ستاره تهران در جنوب شهر، هتل رکسان در مجاورت فرودگاه امام خمینی می باشد.