هتل شیرازیس شیراز

4 ستاره

شیراز، بلوار زند، خیابان سعدی، خیابان مکتبی

دربارههتل شیرازیس شیراز

هتل 6 طبقه‌ای شیرازیس در سال 1398 ساخته شد. «شیرازیس» با قرارگیری در نزدیکی اماکن تاریخی مهم نظیر بازار و حمام وکیل و برخورداری از بهترین امکانات، یکی از محبوب‌ترین هتل‌ها نزد گردشگران شیراز است. در این هتل دو رستوران، سالن کنفرانس و یک پارکینگ سرپورشیده قرار دارد. با وجود چنین امکاناتی طبیعی است که حتی غیر از خانواده‌ها نیز، گردشگران دیگری هتل شیرازیس را برای اقامت انتخاب می‌کنند. در واقع هتل شیرازیس شیراز اقامتگاهی مناسب برای هیئت‌های علمی، ورزشی و گروه‌های کارمندی به شمار می‌رود. هتل شیرازیس در حال حاضر با کادری مجرب آماده پذیرایی از شما مهمانان گرامی می‌باشد.

  • سال ساخت1398
  • سال بازسازی-
  • تعداد طبقات6
  • تعداد اتاق50

اتاق‌های هتلشیرازیس شیراز

اتاق یک تخته

ظرفیت 1 نفر

اتاق دوتخته دبل

ظرفیت 2 نفر

اتاق تو تخته تویین

ظرفیت 2 نفر

سوئیت یک خوابه دونفره

ظرفیت 2 نفر

موقعیتهتل شیرازیس شیراز

بلوار زند، خیابان سعدی، خیابان مکتبی

امکانات هتلشیرازیس شیراز

رستوران های هتلشیرازیس شیراز

این هتل دارای 2 رستوران می‌باشد

رستوران بوستان هتل شیرازیس شیراز

ظرفیت 50 نفر

روم سرویس دارد روم سرویس شامل هزینه می‌باشد

رستوران گلستان هتل شیرازیس شیراز

ظرفیت 50 نفر

روم سرویس دارد روم سرویس شامل هزینه می‌باشد

قوانینشیرازیس شیراز

ساعت ورود به هتل: 14:00
ساعت خروج از هتل: 12:00
ورود: در صورتی که قصد ورود قبل از ساعت 14 و خروج بعد از ساعت 12 را دارید، با پشتیبانی سایت تراپنر تماس بگیرید.
کنسلی: قوانین و شرایط کنسلی هتل‌ متغیر بوده و جریمه براساس ضوابط و قوانین اعلام شده از طرف هتل تعیین می‌شد.
تحویل اتاق: شماره طبقه و اتاق هنگام ورود به هتل و پذیرش تعیین شده و تراپنر تعهدی در این رابطه ندارد.
مدارک پذیرش: • کارت‌ملی و شناسنامه یا پاسپورت • صیغه‌نامه رسمی با مهر برجسته برای پذیرش زوجین دارای صیغه موقت

دربارههتل شیرازیس شیراز

معماری داخلی منحصر به فرد هتل شیرازیس شیراز

هرچند که در نمای ظاهری خبری از معماری خاصی از هتل شیرازیس شیراز نیست. اما در صورت ورودتان به هتل و اقامت در اتاق‌های این مجموعه اقامتی، متوجه وجوه تمایز می‌شود. اتاق‌ها در 6 طبقه به شکل رو به روی یکدیگر قرار گرفته‌اند. در طبقه‌ی همکف نیز بین اتاق‌ها باغچه‌ای کوچک و گل کاری شده قرار دارد که به نمای داخلی هتل شکل ویژه‌ای بخشیده است. در نتیجه هربار برای ورود به هتل یا خروج از آن شما با این منظره روبه‌رو می‌شوید.

اتاق‌های هتل شیرازیس شیراز چشم‌انداز ویژه‌ای ندارند

با توجه به اینکه موقعیت قرارگیری هتل در کنار خیابان است، خبری از ویوی خاصی برای اتاق‌ها نیست. تمامی اتاق‌های این هتل رو به خیابان، کوه و محوطه‌ی هتل هستند. در نتیجه از نظر چشم‌انداز جز ایام پرآب خشک رود نمی‌توانید انتظار خاصی از هتل شیرازیس داشته باشید.

هتل شیرازیس چه امکاناتی به مسافران ارائه می‌کند؟

در هتل شیرازیس می‌توانید از امکاناتی مانند استخر، سونا و جکوزی استفاده کنید. در این مجموعه یک کافی‌‌شاپ نیز وجود دارد تا نیاز مسافران را در مجموعه‌ی ورزشی هتل برطرف سازد. در نظر داشته باشید که استفاده‌ از این مجموعه برای میهمانان مقیم هتل با 50 درصد تخفیف است. به غیر از مجموعه‌ی تفریحی آبی در هتل شیرازیس شیراز یک سالن جلسات نیز تعبیه شده تا امکان برگزاری جلسات در این هتل برای مسافران وجود داشته باشد.

هزینه رزرو اتاق در هتل شیرازیس شیراز چقدر است؟

هتل شیرازیس شیراز را می‌توان در زمره‌ی هتل‌های 4 ستاره با قیمت متوسط در نظر گرفت. زیرا در شهر شیراز هتل‌هایی با قیمت دو برابر یا حتی نصف این اقامتگاه 4 ستاره وجود دارد. به همین دلیل هم از نظر قیمتی به صرفه و از نظر کیفیتی این هتل مطلوب میهمانان می‌باشد. البته رزرو اتاق‌های یک تخته‌ی این هتل چندان به صرفه نیست.

شیرازیس؛ هتلی مناسب برای خانواده‌ها و کارمندان

با توجه به امکانات موجود در هتل شیرازیس، نوع معماری آن و رضایت مسافران قبلی از اقامت در این هتل، خانواده‌ها و کارمندان می‌توانند اقامتی ایده‌آل در آن داشته باشند. در این صورت اقامتی به صرفه را در این شهر خواهید داشت و از امکاناتی مشابه هتل‌های 5 ستاره برخوردار می‌شوید.