هتل هما شیراز

پنج ستاره

خيابان مشكين فام ، جنب پارک آزادی

هتل ارگ شیراز

سه ستاره

خیابان تختی، بالاتر از چهارراه راهنمایی

هتل بزرگ شیراز

پنج ستاره

دروازه قرآن

هتل کریم خان شیراز

چهار ستاره

خیابان رودکی

هتل الیزه شیراز

چهار ستاره

معالی آباد، کوی پزشکان، پلاک 20

هتل زندیه شیراز

پنج ستاره

خیابان هجرت، پشت ارگ کریم‌خان

هتل وکیل شیراز

سه ستاره

خیابان لطفعلی خان زند ، مابین چهارراه مشیر و چهارراه پیروزی ، ابتدای کوچه 59

هتل شیرازیس شیراز

چهار ستاره

بلوار زند، خیابان سعدی، خیابان مکتبی

هتل بین الحرمین شیراز

سه ستاره

خیابان حسینی، میدان آستانه، خیابان بین الحرمین، جنب شورای شهر

تمرکز هتل های شیراز در کدام منطقه است؟

اکثر هتل های شیراز در اطراف خیابان رودکی و بلوار کریم‌خان زند ساخته شده‌اند. این محدوده نزدیک‌ترین منطقه به اماکن گردشگری اصلی شیراز است. همین موضوع نیز باعث تراکم جمعیت در این منطقه شده و محدودیت طرح ترافیک در این منطقه برقرار شده است. در نتیجه امکان استفاده از خودروی شخصی با رزرو هتل های شیراز در این محدوده وجود ندارد.

دنبال هتل اطراف فرودگاه و ایستگاه قطار نگردید

اطراف ایستگاه قطار و فرودگاه شهید دستغیب هتلی وجود ندارد. نزدیک‌ترین هتل باکیفیت به فرودگاه شهید دستغیب «بین الحرمین» است که حدود نیم ساعت با خودرو تا فرودگاه شیراز فاصله دارد. در نتیجه باید قید رزرو هتل اطراف ایستگاه قطار و فرودگاه شیراز را بزنید.

امکان رزرو هتل در شیراز با هر بودجه‌ای وجود دارد؟

هتل‌های زیادی در شیراز وجود دارد که قیمت بالایی دارند و خدمات لوکسی را به مسافران خود ارائه می‌دهند. با این وجود شما می‌توانید هتل‌های ارزان‌تری را در شیراز رزرو کنید. در نتیجه امکان رزرو هتل، با هر بودجه‌ای در شهر شیراز برایتان وجود دارد.

بهترین زمان رزرو هتل شیراز چه موقع است؟

اگر می خواهید حضور در شیراز را در هوایی مطبوع تجربه کنید، قطعا فصل بهار بهترین زمان برای سفر به این شهر است. هوای پاییز شیراز هم دل انگیز است، اما قیمت رزرو هتل در مقایسه با بهار مناسب‌تر است. با قدم گذاشتن به زمستان نیز از تعداد گردشگران کم شده و میتوانید با پایینترین قیمت، رزرو هتل در شیراز را انجام دهید.

کدام خدمات و امکانات در هتل های شیراز وجود دارد؟

در هتل های شیراز ناهار و شام برای مسافران روی رزرو اتاق ارائه نمی‌شود. علاوه‌بر این موضوع شما باید در مورد دو موضوع دیگر برای اقامت در هتلهای شیراز مطلع باشید.

به دنبال ترانسفر رایگان هتل در شیراز نباشید!

تقریبا هیچ یک از هتلهای شیراز به مسافران خود خدمات ترانسفر رایگان را ارائه نمی‌دهند. در نتیجه برای استفاده از خدمات ترانسفر هتل‌ها باید هزینه‌ای جداگانه بپردازید. همچنین لازم است برای ترانسفر رفت و برگشت از قبل، زمان مورد نظرتان را با مسئول رزرواسیون هتل هماهنگ کرده باشید.

نظافت هتل های شیراز در چه سطحی قرار دارد؟

شیراز یکی از شهرهایی است که تقریبا تمام هتل‌های آن می‌توانند خیال شما را از بابت نظافت راحت کند. حتی هتل‌های دو ستاره‌ی این شهر نیز از نظر نظافت کیفیت خوبی دارند که یکی از این هتل‌ها «ساسان» است.

لیست بهترین هتل های شیراز

می‌توانید از دروازه قرآن تا مرکز شهر بهترین هتل های شیراز را براساس سلیقه‌تان رزرو کنید. البته انتخاب بهترین هتل شیراز به بودجه و جیبتان هم بستگی دارد. باید قبل از هر چیز در مورد معیارهای بهترین هتل در شیراز بدانید. کیفیت غذا، موقعیت مکانی، امکانات و نظافت هتل‌ها معیار انتخاب بهترین هتل‌ها هستند. معمولا هتل‌های 4 و 5 ستاره شیراز از همه نظر بهترین هستند. اما برای اقامت در این نوع اقامتگاه‌ها باید هزینه زیادی پرداخت کنید. در صورتی که از بین تمامی معیارها، فقط یک یا دو مورد از آن‌ها برایتان اهمیت دارد، امکان اقامت در بهترین هتل های شیراز با قیمت ارزان‌تر برایتان وجود دارد.

بهترین هتل های شیراز

هتل های ارزان شیراز

هتل های ارزان شیراز اکثرا در بافت تاریخی شهر قرار دارند و طرح ترافیک در منطقه‌ی هتل‌ها برقرار است. البته برخی از هتل های شیراز ارزان از این قاعده مستثنی هستند. هتل های ارزان شیراز را فقط کسانی باید رزرو کنند که برخورداری هتل از امکانات لوکس برایشان اهمیتی نداشته باشد. همچنین این افراد باید مدت زمان کمی را برای سفر بگذرانند و بیشتر زمان سفرشان را خارج از هتل سپری کنند. در صورت رزرو این دسته از اقامتگاه‌ها باید انتظارات خود را از خدمات نیز پایین بیاورید. چون ممکن است برخی از هتل‌های ارزان کیفیت خوبی در ارائه خدمات نداشته باشند.

هتل ارزان شیراز

هتل های سنتی شیراز

اغلب هتل های سنتی شیراز در نزدیکی ارگ کریم‌خان قرار گرفته اند. به علت قدیمی بودن این اقامتگاه‌ها، محل ساخت این عمارت‌های قدیمی در کوچه پس‌کوچه‌های شیراز است. ببا وجو.د موقعیت قرارگیری هتل های سنتی شیراز، این نوع اقامتگاه‌ها طرفداران زیادی دارند.خصوصا برای توریست‌ها و کسانی که به تاریخ علاقمند هستند. همین موضوع نیز عاملی بر قیمت بالای هتل های سنتی شیراز است. در حالی که هتل‌های سنتی امکانات یک هتل مدرن را ندارند. به همین دلیل هم اکثر مسافران در طول سفرشان به شهرهایی نظیر شیراز، اقامت در هتل‌های سنتی را ترجیح می‌دهند.

هتل های سنتی شیراز
سوالات متداول
هتل‌های شیراز

هزینه‌ی رزرو اتاق در هتل‌های سنتی شیراز زیاد است؟

برخی از هتل های سنتی شیراز قیمتی برابر با هزینه‌ی رزرو اتاق در هتل‌های 4 و حتی 5 ستاره برابر است.