هتل بین المللی قصر مشهد

پنج ستاره

خیابان امام رضا، بین امام رضا 14 و 16

هتل جواد مشهد

چهار ستاره

خیابان امام رضا، نبش امام رضا 3

هتل قصر طلایی مشهد

پنج ستاره

خیابان امام رضا، بین امام رضا 34 و 36

هتل قصرالضیافة مشهد

پنج ستاره

حرم مطهر، صحن هدایت

هتل مجلل درویشی مشهد

پنج ستاره

مشهد، خیابان امام رضا، بین امام رضا 24 و 26

هتل مدینة الرضا مشهد

پنج ستاره

خیابان شیرازی، نبش شارستان رضوی

هتل الماس 1 مشهد

چهار ستاره

خیابان امام رضا، بین امام رضا 4 و 6

هتل سی نور مشهد

پنج ستاره

خیابان هفده شهریور، بین هفده شهریور ۲ و ۲/۲ (نبش دانش شرقی)

هتل الماس 2 مشهد

پنج ستاره

خیابان امام رضا، امام رضا 20

هتل های لوکس مشهد

به طور کلی هتل های لوکس مشهد بالاترین امکانات اقامتی و خدمات رفاهی و تفریحی را به میهمانان هتل ارائه می‌دهد. برخی هتل‌های مشهد به واسط داشتن امکانات و خدمات منحصر به فرد جزو مجلل‌ترین هتل های مشهد قرار می‌گیرند. اما ممکن است یک هتل لوکس مشهد تمامی ویژگی‌های لوکس بودن را به صورت یکجا نداشته باشد. واقعیت این است که نه تنها در شهر مشهد، بلکه در سراسر ایران، به سختی می‌توان هتلی را یافت که تمامی شاخصه‌های لوکس بودن را به صورت همزمان دارا باشد.

امکانات ورزشی و تفریحی هتل های لوکس مشهد

از جمله شاخص‌های مهم برای لوکس به شمار آوردن هتل‌ها در مشهد، دارا بودن امکانات مناسب ورزشی، نظیر زمین تنیس، دوچرخه سواری، خصوصا مجموعه آبی است. البته ممکن است هر هتل در زمینه خاصی شاخص و زبانزد باشد. مثلا  مجموعه هتل همای 1 و 2 مشهد زمین اختصاصی تنیس و دوچرخه سواری دارد که از این نظر در میان هتل های لوکس مشهد یک استثناء به شمار می‌رود یا هتل‌های قصر و درویشی چه از نظر زیبایی مجموعه آبی و چه ارائه امکانات کامل سونا، جکوزی، دکتر فیش، اسپا و حتی سالن بدنسازی، جزو لوکس ترین هتل های مشهد به شمار می‌روند.

خدمات و امکانات رفاهی هتل های لوکس مشهد

سرویس‌های خدماتی در هتل های لوکس مشهد، موارد متعددی را پوشش می‌شود. اما مهم‌ترین آن‌ها ارائه خدمات رایگان استقبال از فرودگاه تا هتل و بالعکس است. سرویس رفت و برگشت به حرم مطهر، همچنین کرایه اتومبیل با راننده و بدون آن است. تمامی هتل های لوکس در مشهد، سطح قابل قبولی از امکانات و سرویس‌های خدماتی را به میهمانان ارایه می‌دهند، با این حال هتل های قصر طلایی و هتل بین المللی قصر، در زمینه امکانات ورزشی و تفریحی، همچنین سرویس‌های خدماتی در بین هتل های لوکس مشهد، زبانزد هستند.

هتل آپارتمان های لوکس مشهد

علاوه بر هتل های لوکس 5 ستاره، چند هتل آپارتمان لوکس 3 ستاره نیز در مشهد وجود دارد که کیفتی در حد هتل‌های لوکسی همچون مدینه الرضا و مجلل درویشی دارند. از جمله این هتل‌ها می‌توان به هتل آپارتمان بشری، هتل آپارتمان آرمان و هتل آپارتمان امید اشاره کرد.

هتل درویشی، یکی از محبوب‌ترین هتل های لوکس مشهد

در میان هتل های لوکس مشهد، هتل درویشی، یک هتل درجه یک و مشهور است که بر خیابان امام رضا (ع) قرار دارد، فاصله هتل تا حرم امام رضا نسبتا کوتاه است به گونه‌ای که در زمانی کوتاه‌تر از 10 دقیقه و با پای پیاده به حرم می‌رسید. طراحی آتریوم، مهم‌ترین ویژگی سازه هتل درویشی است که از این حیث آن را به مجلل ترین هتل مشهد تبدیل کرده است. در مجموعه آبی هتل لوکس درویشی، خدمات تخصصی ماساژ (SPA) با بکارگیری جدیدترین تکنولوژی‌ها و برترین اساتید این حوزه به میهمانان هتل ارائه می‌شود. سونای خشک ،سونای بخار، جکوزی ،حمام ترکی ،سالن بدنسازی، دوش‌های اختصاصی ماساژ، از دیگر امکانات ورزشی و رفاهی هتل درویشی مشهد به شمار می‌رود.

 

 

 

هتل های مشهد

 

در زمان امتحانات خرداد و دی ماه که فصل امتحانات مدارس و دانشگاه‌هاست، امکان رزرو هتل های مشهد با تخفیف به مراتب بیشتر از سایر ایام سال است. در این بازه زمانی می‌توانید در بهترین هتل‌ها و یا هتل آپارتمان‌های مشهد اقامت داشته باشید. کمترین نرخ تور مشهد، با توجه به کاهش تعداد مسافرین تور مشهد مربوط به نیمه دوم فروردین، و بازه‌هایی از اردیبهشت و خرداد ماه می‌باشد. در این زمان نیز امکان رزرو هتل های مشهد با تخفیف وجود دارد.

سوالات متداول
هتل‌های مشهد

کدام یک از هتل های مشهد استخر دارند؟

اکثر هتل های 4 و 5 ستاره مشهد استخر دارند. در میان هتل های 3 ستاره مشهد می توان گزینه هایی را یافت که این امکان را دارند. در سایت تراپنر می توانید در صفحه مخصوص هر هتل، امکانات رفاهی از جمله استخر را مشاهده کنید.

کدام منطقه مشهد می توانیم هتل رزرو کنیم؟

از آنجایی که عمده مسافران مشهد به نیت زیارت حضرت رضا به این شهر می آیند، اکثر هتل ها در نزدیکی حرم واقع شده اند. البته اگر آرامش و خلوتی برای شما اهمیت دارد می توانید به نقاط دیگر مشهد هم فکر کنید. از روی نقشه در صفحه هر هتل می توانید جایگاه آن را مشخص کنید.

کدام هتل های مشهد صیغه نامه قبول می کنند؟

در سایت تراپنر هر هتل، صفحه ای مجزا برای خود دارد. که در آن مشخصات و مقرارت مربوط به آن از جمله قبول  یا عدم قبول صیغه نامه درج شده است.