هتل بین المللی هما 2 مشهد

پنج ستاره

میدان جانباز ، خیابان خیام

هتل خانه سبز مشهد

سه ستاره

میدان توحید ، جنب مجتمع تجاری نصر

هتل ایران مشهد

چهار ستاره

میدان بیت المقدس به سمت خسروی نو ، شهيد اندرزگو ، روبروی پمپ بنزین

هتل پردیسان مشهد

پنج ستاره

بزرگراه کلانتری، جنب پارک صدا و سیما

هتل مجلل درویشی مشهد

پنج ستاره

مشهد، خیابان امام رضا، بین امام رضا 24 و 26

هتل الماس 1 مشهد

چهار ستاره

خیابان امام رضا، بین امام رضا 4 و 6

هتل الماس 2 مشهد

پنج ستاره

خیابان امام رضا، امام رضا 20

هتل رز درویشی مشهد

چهار ستاره

بین امام رضا 1 و 3

رزرو هتل در مشهد با تخفیف ویژه جذاب‌تر می‌شود

گاهی می‌توان هتل های مشهد را با قیمت پایین‌تری رزرو کرد. در روزهای خلوتی مشهد که تعداد زائرین کاهش می‌یابد، بسیاری از هتل‌ها به خاطر پر کردن اتاق‌های خالی خود، مجبور به ارائه تخفیفات قابل توجهی می‌شوند.

اگر محصل ندارید، زمان امتحانات به مشهد سفر کنید

در زمان امتحانات خرداد و دی ماه که فصل امتحانات مدارس و دانشگاه‌هاست، امکان رزرو هتل های مشهد با تخفیف به مراتب بیشتر از سایر ایام سال است. در این بازه زمانی می‌توانید در بهترین هتل‌ها و یا هتل آپارتمان‌های مشهد اقامت داشته باشید.

پس از تعطیلات نوروز هم رزرو هتل در مشهد با تخفیف ممکن می‌شود

کمترین نرخ تور مشهد، با توجه به کاهش تعداد مسافرین تور مشهد مربوط به نیمه دوم فروردین، و بازه‌هایی از اردیبهشت و خرداد ماه می‌باشد. در این زمان نیز امکان رزرو هتل های مشهد با تخفیف وجود دارد.

هتل‌های خیابان شیرازی مشهد

هتل‌های واقع در  خیابان شیرازی از دسترسی مناسبی به وسایل حمل و نقل عمومی نظیر تاکسی و اتوبوس برخوردارند. نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به هتل های خیابان شیرازی مشهد ایستگاه مترو شهدا واقع در میدان شهدا می‌باشد. مرکز خرید فیروزه، بازار مرکزی، بازار مرکزی 2، بازار امید سپهر، پاساژ نگین، مجتمع تجاری قدس رضوی و فروشگاه چرم مشهد همگی در خیابان شیرازی مشهد قرار دارند. لازم به ذکر است که این خیابان تا بازار سرشور نیز فاصله چندانی ندارد. به همین جهت مسافران هتل های خیابان شیرازی مشهد دغدغه‌ای بابت خرید سوغاتی برای عزیزان خود نخواهند داشت.

هتل های خیابان شیرازی مشهد

هتل‌های قیمت مناسب مشهد

هتل‌های اقتصادی به هتل‌هایی هستند که از قیمت مناسب‌تری برخوردارند و نسبت به هزینه‌ای که برای اقامت دریافت می‌کنند امکانات و خدمات قابل قبولی را به مشتریان خود ارائه می‌دهند. حال این قیمت پایین‌تر نسبت به هتل‌های لوکس می‌تواند مربوط به کهنه ‌ساز بودن هتل، فقدان امکانات تفریحی، موقعیت مکانی نامناسب و یا عدم دسترسی به اماکن مهم گردشگری و تفریحی آن شهر ‌باشد. که این مسئله (فاصله از حرم) در شهر مشهد تأثیر به سزایی در تعیین قیمت هتل دارد. لازم به ذکر است که اقتصادی بودن هتل ارتباطی با ستاره‌های هتل ندارد و حتی هتل 5 ستاره هم می‌تواند هتلی اقتصادی به شمار رود.

هتل های اقتصادی مشهد

بهترین هتل های مشهد

بیشتر میهمانان هتل های مشهد را زائران امام رضا تشکیل می دهند، پس به سراغ هتل هایی می روند که علاوه بر کیفیت مناسب، نزدیک به حرم باشند، گروهی هم ترجیح می دهند در نزدیک ترین فاصله به حرم اقامت کنند. هتل قصر الضیافه در مجاورت ضلع شرقی حرم . هتل های اطراف فلکه آب بهترین انتخاب برای ایندسته از افراد به شمار می آید، آنها که به دنبال بهترین هتل های لوکس اند می توانند در هتل های الماس 2 و قصر طلایی اقامت کنند و آنهایی که کیفیت غذای هتل برایشان مهم است می توانند مقیم هتل های جواد و کیانا شوند.

بهترین هتل های مشهد
سوالات متداول
هتل‌های مشهد

آیا استفاده از استخر هتل برای میهمانان رایگان است؟

این بستگی به سیاست هتل دارد د هتل های لوکس معمولا استفاده از استخر هتل برای میهمانان رایگان می باشد. اما هتل های 3 و 4 ستاره برای دفعات استفاده رایگان از استخر محدودیت قرار می دهند.

آیا رزرو هتل های فولبرد در مشهد، مقرون به صرفه است؟

این بستگی دارد به هتلی که انتخاب می کنید و توقعی که از کیفیت و طعم غذای آن دارید. در هر رده کیفی، می توان هتلی را یافت که رزرو فولبرد ارائه می دهد. اما قطعا هزینه ای که برای یک هتل لوکس پرداخت می کنید، بالاتر از قیمت رزرو هتل های ارزان قیمت است. تصمیم با شما است که کدام را انتخاب کنید. پرداخت هزینه بالاتر و انتخاب رزرو فولبرد هتل و یا انتخاب رزرو معمولی با هزینه کمتر و صرف وعده های ناهار و شام در رستوران هتل با پرداخت هزینه  و یا هر شیوه دیگر که خود مد نظر دارید.

رزرو فولبرد به چه معنا است؟

رزرو معمولی هتل های مشهد با صبحانه است. وقتی می گوییم رزرو فولبرد است یعنی علاوه بر صبحانه، ناهار و شامتان بر روی رزرو است و لازم نیست برای آن ها مبلغی اضافه تر بپردازید.

خیابان اندرزگو، کجای مشهد است؟

خیابان اندرزگو در مرکز شهر قرار دارد. از سویی به واسطه اتصالش به خیابان آخوند خراسانی و از آن جا به خیابان شیرازی و از سوی دیگر با اتصال به فلکه آب به حرم امام رضا می رسد.

در چه ایامی هتل های مشهد بر روی قیمت رزرو بیشتر تخفیف می دهند؟

 

در زمان امتحانات خرداد و دی ماه که فصل امتحانات مدارس و دانشگاه‌هاست، امکان رزرو هتل های مشهد با تخفیف به مراتب بیشتر از سایر ایام سال است. در این بازه زمانی می‌توانید در بهترین هتل‌ها و یا هتل آپارتمان‌های مشهد اقامت داشته باشید. البته کمترین نرخ تور مشهد، با توجه به کاهش تعداد مسافرین تور مشهد مربوط به نیمه دوم فروردین و اردیبهشت و خرداد ماه می‌باشد. 

دسترسی هتل های نزدیک باب الرضا به حمل و نقل عمومی به چه صورت می‌باشد؟

 نزدیکترین ایستگاه مترو به این ورودی حرم مطهر ایستگاه مترو هفده شهریور و نزدیکترین ایستگاه اتوبوس ایستگاه امام رضا می‌باشد که در نزدیکی فلکه آب واقع شده است.

هتل های نزدیک باب الرضا علاوه بر حرم به کدام مراکز دسترسی دارند؟

هتل های نزدیک باب الرضا علاوه بر حرم امام رضا (ع) به بازارهای مهم مشهد همچون بازار رضا، بازار عباسقلی خان و بازار سرشور نیز دسترسی دارند. این هتل‌ها هرچه به فلکه آب مشهد نزدیکتر باشند از دسترسی بهتری به اماکن ذکر شده برخوردارند.

کدام وعده غذای هتل های مشهد به صورت بوفه ارائه می شود؟

تقریبا تمامی هتل های 3 تا 5 ستاره مشهد وعده صبحانه را به صورت سلف سرویس یا بوفه ارائه می دهند. البته برخی از هتل ها ناهار و شام را هم به همین سبک سرو می کنند.

کدام هتل های مشهد صیغه نامه قبول می کنند؟

در سایت تراپنر هر هتل، صفحه ای مجزا برای خود دارد. که در آن مشخصات و مقرارت مربوط به آن از جمله قبول  یا عدم قبول صیغه نامه درج شده است. 

کدام یک از هتل های مشهد استخر دارند؟

اکثر هتل های 4 و 5 ستاره مشهد استخر دارند. در میان هتل های 3 ستاره مشهد می توان گزینه هایی را یافت که این امکان را دارند. در سایت تراپنر می توانید در صفحه مخصوص هر هتل، امکانات رفاهی از جمله استخر را مشاهده کنید.

کدام منطقه مشهد می توانیم هتل رزرو کنیم؟

از آنجایی که عمده مسافران مشهد به نیت زیارت حضرت رضا به این شهر می آیند، اکثر هتل ها در نزدیکی حرم واقع شده اند. البته اگر آرامش و خلوتی برای شما اهمیت دارد می توانید به نقاط دیگر مشهد هم فکر کنید. از روی نقشه در صفحه هر هتل می توانید جایگاه آن را مشخص کنید.