هتل رضویه مشهد

سه ستاره

میدان بیت المقدس (فلکه آب) ، جنب بازار رضا

هتل بین المللی قصر مشهد

پنج ستاره

خیابان امام رضا، بین امام رضا 14 و 16

هتل جواد مشهد

چهار ستاره

خیابان امام رضا، نبش امام رضا 3

هتل کیانا مشهد

چهار ستاره

خیابان امام رضا، امام رضا 2، کوچه کربلا

هتل الماس 1 مشهد

چهار ستاره

خیابان امام رضا، بین امام رضا 4 و 6

هتل سی نور مشهد

پنج ستاره

خیابان هفده شهریور، بین هفده شهریور ۲ و ۲/۲ (نبش دانش شرقی)

هتل سهند 1 مشهد

سه ستاره

امام رضا 2، کوچه کربلا، هتل سهند 1

هتل کارن مشهد

دو ستاره

خیابان امام رضا، امام رضا 8، نبش رجب زاده 3

هتل رضوان مشهد

چهار ستاره

خیابان شیرازی ، شیرازی 5 ، کوچه آستانه پرست ، کوچه صاحبکار

هتل پارمیدا مشهد

سه ستاره

خیابان امام رضا، امام رضا 24

هتل هاترا مشهد

سه ستاره

خیابان امام رضا، دانش غربی 2/1، نبش سرشور 37

هتل اطلس مشهد

سه ستاره

خیابان امام رضا (ع)، میدان بیت المقدس

هتل تبرک مشهد

یک ستاره

خیابان امام رضا ۱۲، شهید حنایی ۱۲، رجب زاده

آیا رزرو هتل های فولبرد در مشهد، مقرون به صرفه است؟

این بستگی دارد به هتلی که انتخاب می کنید و توقعی که از کیفیت و طعم غذای آن دارید. در هر رده کیفی، می توان هتلی را یافت که رزرو فولبرد ارائه می دهد. اما قطعا هزینه ای که برای این رزرو، در یک هتل لوکس پرداخت می کنید، بالاتر از رزرو هتل های ارزان قیمت است. تصمیم با شما است که کدام را انتخاب کنید. پرداخت هزینه بالاتر و انتخاب رزرو فولبرد هتل و یا انتخاب رزرو معمولی با هزینه کمتر و صرف وعده های ناهار و شام در رستوران هتل با پرداخت هزینه  و یا هر شیوه دیگر که خود مد نظر دارید.

هتل های لوکس مشهد فولبرد

هتل های 4 و 5 ستاره، هتل های لوکس و رده بالای مشهد به شمار می روند. هر چند به کیفیت غذای رستوران های مشهد در مقایسه با رستوران هتل های سلیر مناطق کشور در رده خوبی قرار می گیرد. اما طبعا افرادی که با پرداخت هزینه بیشتر هتل های لوکس را رزرو می کنند، توقع ارائه کیفیت بالایی از غذای هتل دارند. یک هتل فولبرد مشهد، در نزدیکی حرم و با کیفیت غذای مثال زدنی کیانا است. نه تنها به دلیل فولبرد بودنش بلکه به علت کیفیت و طعم غذای ارائه شده در رستوران هایش در میان هتل های لوکس 4 ستاره مشهد کم نظیر است. منوی غذایی هتل پر و پیمان است و میهمانان می توانند متناسب با ذائقه خود بهترین و با کیفیت ترین غذا را انتخاب نمایند. کیانا تنها 650 متر از ورودی باب الرضا حرم رضوی فاصله دارد که می توان با 10 دقیقه پیاده روی این مسیر را طی نمود.

هتل های فولبرد مشهد نزدیک حرم

بنا به تقاضای بالای زائران برای اقامت در اطراف مرقد مطهر امام رضا، بیشتر هتل های مشهد در مجاورت حرم رضوی قرار گرفته اند. البته قیمت هتل های فولبرد مشهد در نزدیکی حرم اندکی بالاتر از سایر نقاط شهر است. اما به این معنی نیست که نتوان در نزدیکی حرم یک هتل فولبرد با کیفیت و قیمت مناسب پیدا کرد. واحد های اقامتی در هتل آپارتمان ها، معمولا شامل یک واحد آپارتمان کامل یک یا چند خوابه است که امکانات آشپزی و پخت هم دارند، از همین رو اکثرا مورد استفاده افرادی است که به صورت خانوادگی سفر می کنند. با این حال بسیاری از هتل آپارتمان های 1 تا 3 ستاره رزرو فولبرد هم دارند. هتل آپارتمان های ا ستاره از لحاظ تعداد، بالاترین عدد فولبرد را در میان هتل آپارتامن های مشهد به خود اختصاص داده اند. پس از آن 2 و 3 ستاره ها در رده های بعدی قرار می گیرند. 

آیا تنوع غذایی در رزرو فولبرد، متفاوت با سایر رزروها است؟

این بستگی به سیاست هتل دارد. معمولا در هتل های ارزان قیمت، رزرو فولبرد با تنوع غذایی کمتری نسبت به سایر انواع رزرو ارائه می شود و به جز وعده صبحانه، در سایر وعده ها تنوع و حتی شاید کیفیت غذایی که برای رزرو فولبرد سرو می شود متفاوت از غذایی باشد که میهمانان هزینه آن را پرداخت می کنند. اما در هتل های لوکس و با کیفیت مشهد این مورد کمتر به چشم می خورد و کیفیت غذای ارائه شده در رزرو فولبرد، تفاوتی با سایر رزرو ها ندارد.

هتل های مشهد

 

در زمان امتحانات خرداد و دی ماه که فصل امتحانات مدارس و دانشگاه‌هاست، امکان رزرو هتل های مشهد با تخفیف به مراتب بیشتر از سایر ایام سال است. در این بازه زمانی می‌توانید در بهترین هتل‌ها و یا هتل آپارتمان‌های مشهد اقامت داشته باشید. کمترین نرخ تور مشهد، با توجه به کاهش تعداد مسافرین تور مشهد مربوط به نیمه دوم فروردین، و بازه‌هایی از اردیبهشت و خرداد ماه می‌باشد. در این زمان نیز امکان رزرو هتل های مشهد با تخفیف وجود دارد.

سوالات متداول
هتل‌های مشهد

رزرو فولبرد به چه معنا است؟

رزرو معمولی هتل های مشهد با صبحانه است. وقتی می گوییم رزرو فولبرد است یعنی علاوه بر صبحانه، ناهار و شامتان بر روی رزرو است و لازم نیست برای آن ها مبلغی اضافه تر بپردازید.

آیا رزرو هتل های فولبرد در مشهد، مقرون به صرفه است؟

این بستگی دارد به هتلی که انتخاب می کنید و توقعی که از کیفیت و طعم غذای آن دارید. در هر رده کیفی، می توان هتلی را یافت که رزرو فولبرد ارائه می دهد. اما قطعا هزینه ای که برای یک هتل لوکس پرداخت می کنید، بالاتر از قیمت رزرو هتل های ارزان قیمت است. تصمیم با شما است که کدام را انتخاب کنید. پرداخت هزینه بالاتر و انتخاب رزرو فولبرد هتل و یا انتخاب رزرو معمولی با هزینه کمتر و صرف وعده های ناهار و شام در رستوران هتل با پرداخت هزینه  و یا هر شیوه دیگر که خود مد نظر دارید.

کدام وعده غذای هتل های مشهد به صورت بوفه ارائه می شود؟

تقریبا تمامی هتل های 3 تا 5 ستاره مشهد وعده صبحانه را به صورت سلف سرویس یا بوفه ارائه می دهند. البته برخی از هتل ها ناهار و شام را هم به همین سبک سرو می کنند.

کدام منطقه مشهد می توانیم هتل رزرو کنیم؟

از آنجایی که عمده مسافران مشهد به نیت زیارت حضرت رضا به این شهر می آیند، اکثر هتل ها در نزدیکی حرم واقع شده اند. البته اگر آرامش و خلوتی برای شما اهمیت دارد می توانید به نقاط دیگر مشهد هم فکر کنید. از روی نقشه در صفحه هر هتل می توانید جایگاه آن را مشخص کنید.

کدام هتل های مشهد صیغه نامه قبول می کنند؟

در سایت تراپنر هر هتل، صفحه ای مجزا برای خود دارد. که در آن مشخصات و مقرارت مربوط به آن از جمله قبول  یا عدم قبول صیغه نامه درج شده است.