هتل جواهر شرق مشهد

سه ستاره

خیابان امام رضا، بین امام رضا 6 و 8

هتل انقلاب مشهد

یک ستاره

خيابان امام رضا، امام رضا 8، چهارراه دوم، سمت چپ

هتل سراج مشهد

دو ستاره

خیابان طبرسی، طبرسی 16

هتل کارن مشهد

دو ستاره

خیابان امام رضا، امام رضا 8، نبش رجب زاده 3

هتل پارمیدا مشهد

سه ستاره

خیابان امام رضا، امام رضا 24

هتل میبد مشهد

دو ستاره

خیابان شیرازی ۵، رضوان ۸

هتل های قیمت مناسب مشهد

هتل‌های قیمت مناسب به هتل‌هایی اطلاق می‌شود که در مقایسه با سایر هتل های هم‌رده خود از قیمت مناسب‌تری برخوردار هستند و نسبت به هزینه‌ای که برای اقامت دریافت می‌کنند امکانات و خدمات قابل قبولی را به مشتریان خود ارائه می‌دهند. حال این قیمت پایین‌تر نسبت به هتل‌های لوکس می‌تواند مربوط به کهنه ‌ساز بودن هتل، فقدان امکانات تفریحی، موقعیت مکانی نامناسب و یا عدم دسترسی به اماکن مهم گردشگری و تفریحی آن شهر ‌باشد. که این مسئله (فاصله از حرم) در شهر مشهد تأثیر به سزایی در تعیین قیمت هتل دارد. لازم به ذکر است که اقتصادی بودن هتل ارتباطی با ستاره‌های هتل ندارد و حتی هتل 5 ستاره هم می‌تواند هتلی اقتصادی به شمار رود.

وعده‌های غذایی، تأثیر گذار در قیمت هتل

یکی از نکات بسیار مهمی که برای رزرو هتل‌های اقتصادی مشهد باید در نظر بگیرید این است که اکثر هتل‌های مشهد وعده‌های غذایی خود را در دو پکیج به صورت فولبرد(ارائه صبحانه، ناهار، شام) و یا اقامت با صبحانه ارائه می‌دهند که ما در دسته بندی خود برای هتل های اقتصادی قیمت اقامت با وعده صبحانه را در نظر گرفته‌ایم.

 چرا باید هتل خود را از تراپنر رزرو نمائیم؟

تیم تراپنر همواره کوشیده است تا به روزترین و منصفانه ترین اطلاعات هتل‌ها را در کنار قیمت آنلاین هتل به مشتریان خود عرضه دارد تا مشتریان تراپنر بتوانند مناسب‌ترین هتل را با توجه به شرایطشان برای سفر خود انتخاب نمایند و از اقامت خود لذت ببرند. همچنین در سایت تراپنر می‌توانید علاوه بر محتوایی که  توسط تیم تولید محتوای تراپنر تهیه شده است از نظر سایر مسافرانی که در گذشته به هتل برگزیده شما سفر کرده‌اند استفاده نمائید و از نقاط قوت و نقاط ضعف‌ هتل مورد نظرتان مطلع شوید.

هتل های مشهد

 

در زمان امتحانات خرداد و دی ماه که فصل امتحانات مدارس و دانشگاه‌هاست، امکان رزرو هتل های مشهد با تخفیف به مراتب بیشتر از سایر ایام سال است. در این بازه زمانی می‌توانید در بهترین هتل‌ها و یا هتل آپارتمان‌های مشهد اقامت داشته باشید. کمترین نرخ تور مشهد، با توجه به کاهش تعداد مسافرین تور مشهد مربوط به نیمه دوم فروردین، و بازه‌هایی از اردیبهشت و خرداد ماه می‌باشد. در این زمان نیز امکان رزرو هتل های مشهد با تخفیف وجود دارد.

سوالات متداول
هتل‌های مشهد

خیابان اندرزگو، کجای مشهد است؟

خیابان اندرزگو در مرکز شهر قرار دارد. از سویی به واسطه اتصالش به خیابان آخوند خراسانی و از آن جا به خیابان شیرازی و از سوی دیگر با اتصال به فلکه آب به حرم امام رضا می رسد.

کدام یک از هتل های مشهد استخر دارند؟

اکثر هتل های 4 و 5 ستاره مشهد استخر دارند. در میان هتل های 3 ستاره مشهد می توان گزینه هایی را یافت که این امکان را دارند. در سایت تراپنر می توانید در صفحه مخصوص هر هتل، امکانات رفاهی از جمله استخر را مشاهده کنید.

کدام منطقه مشهد می توانیم هتل رزرو کنیم؟

از آنجایی که عمده مسافران مشهد به نیت زیارت حضرت رضا به این شهر می آیند، اکثر هتل ها در نزدیکی حرم واقع شده اند. البته اگر آرامش و خلوتی برای شما اهمیت دارد می توانید به نقاط دیگر مشهد هم فکر کنید. از روی نقشه در صفحه هر هتل می توانید جایگاه آن را مشخص کنید.

کدام هتل های مشهد صیغه نامه قبول می کنند؟

در سایت تراپنر هر هتل، صفحه ای مجزا برای خود دارد. که در آن مشخصات و مقرارت مربوط به آن از جمله قبول  یا عدم قبول صیغه نامه درج شده است.