هتل جواد مشهد

چهار ستاره

خیابان امام رضا، نبش امام رضا 3

هتل آبان مشهد

چهار ستاره

بلوار پیروزی، نبش پیروزی 62 مقابل پیروزی 55

هتل کیانا مشهد

چهار ستاره

خیابان امام رضا، امام رضا 2، کوچه کربلا

هتل الماس 1 مشهد

چهار ستاره

خیابان امام رضا، بین امام رضا 4 و 6

هتل فردوس مشهد

چهار ستاره

مشهد، خيابان امام رضا، نبش امام رضا 8

هتل الماس نوین مشهد

چهار ستاره

خیابان امام رضا، امام رضا 9، کوچه مهرآئین، پلاک 85

هتل سارینا مشهد

چهار ستاره

چهارراه بی‌سیم ، نرسیده به بیمارستان سینا ، جهاد 5

هتل تارا مشهد

چهار ستاره

خیابان شیرازی، بین شیرازی 17 و 19، جنب باغ نادری

هتل مشهد مشهد

چهار ستاره

خیابان امام رضا، بین امام رضا 1 و 3

هتل رفاه مشهد

چهار ستاره

خیابان امام رضا 12، شهید حنایی 12، بین رجب زاده 9 و 11

هتل جوار الملک مشهد

چهار ستاره

اندرزگو ۱۸ (آخوند خراسانی ۸)

هتل های 4 ستاره مشهد، کمی لوکس، اما قیمت مناسب

از آنجا که زائران حرم مطهر امام رضا، مشتریان اصلی استفاده از خدمات هتل‌های سطح بالای مشهد به شمار می‌آیند، تعداد زیادی هتل 4 ستاره مشهد نزدیک حرم وجود دارد. قیمت هتل های 4 ستاره مشهد، در مقایسه با سایر شهرهای مسافرپذیر کشور چندان گران نیست، همین موضوع از مهم‌ترین دلایل اقبال به رزرو هتل های 4 ستاره مشهد است. بلوار امام رضا یکی از مهم‌ترین مراکز تجمع هتل های 4 ستاره در مشهد است.

ارزان‌ترین هتل های 4 ستاره مشهد

هتل‌های مشهد، در مقایسه با هتل‌های بسیاری از شهرهای توریستی و زیارتی کشور قیمت مناسب‌تری دارند. هتل های 4 ستاره، هم از این قاعده متثنی نیستند. از آنجایی که بیشتر میهمانان هتل‌های مشهد را زوار امام رضا تشکیل می‌دهند. اکثر هتل‌های 4 ستاره ارزان مشهد در بافت مرکزی شهر قرار داشته و جرو هتلهای 4 ستاره مشهد نزدیک حرم می باشند. در ادامه چند مورد از ارزان‌ترین هتل‌های 4 ستاره مشهد را معرفی می‌کنیم:

  • هتل سارینا مشهد
  • هتل آبان مشهد
  • هتل ایران مشهد
  • هتل تارا مشهد
  • هتل الماس نوین مشهد
  • هتل های ارزان مشهد

 

وعده‌های غذایی کدام یک از هتل های 4 ستاره مشهد لذیذتر است؟

کیفیت وعده‌های غذایی ارائه شده در رستوران هتل، عامل بسیار مهم در جلب رضایت مسافران است. رضایت از کیفیت غذا در هتل‌های سطح بالا به قدری اهمیت دارد که اگر میهمانان از کیفیت و طعم وعده‌های غذایی ارائه شده رضایت داشته باشند، به احتمال زیاد در سفرهای بعدی هم میهمان همان هتل خواهند شد. در هتل های 4 ستاره مشهد، کیفیت غذای ارائه شده در وعده‌های مختلف، در حد قابل قبول است. اما در این میان هتل‌هایی نیز در جلب نظر اقامت کنندگان موفق‌تر بوده‌اند.

هتل کیانا، 4 ستاره‌ای با غذاهای لذیذ

به جرات می‌توان گفت، کیفیت و طعم غذای ارائه شده در رستوران‌های هتل کیانا مشهد در میان هتل‌های لوکس 4 ستاره مشهد کم نظیر است. هتل کیانا در نزدیکی حرم مطهر واقع شده و گزینه‌ای ایده‌آل برای زوار حرم رضوی است. منوی غذایی هتل پر و پیمان است و میهمانان می‌توانند متناسب با ذائقه خود بهترین و با کیفیت‌ترین غذا را انتخاب نمایند.

هتل های 4 ستاره نزدیک به حرم

تعدادی از مهم‌ترین هتل های 4 ستاره مشهد، در نزدیکی حرم مطهر و در بلوار امام رضا قرار دارند. در زیر به اختصار آن‌ها را معرفی می‌کنیم:

هتل جواد

هتل جواد مشهد در بلوار امام رضا، نبش خیابان امام رضای 3 واقع شده است. تنها با 5 دقیقه پیاده‌روی از درب هتل، به ورودی باب الرضا می‌رسید. آرامگاه نادرشاه افشار نیز در نزدیکی هتل جواد واقع شده است.

هتل اترک

هتل اترک مشهد در مجاورت فلکه آب ساخته شده است و در ابتدای بازار رضا واقع شده است.

هتل الماس 1

هتل الماس مشهد، از نظر برخی از مسافرین تور مشهد، زیباترین هتل 4 ستاره مشهد است که در بلوار امام رضا، بین خیابان‌های امام رضای 4 و 6 واقع شده است.

هتل کیانا

هتل کیانا مشهد در خیابان امام رضای 2، کوچه کربلا واقع شده است. خوشمزگی وعده‌های غذایی هتل کیانا در میان هتل های مشهد مثال زدنی است.

هتل های مشهد

 

در زمان امتحانات خرداد و دی ماه که فصل امتحانات مدارس و دانشگاه‌هاست، امکان رزرو هتل های مشهد با تخفیف به مراتب بیشتر از سایر ایام سال است. در این بازه زمانی می‌توانید در بهترین هتل‌ها و یا هتل آپارتمان‌های مشهد اقامت داشته باشید. کمترین نرخ تور مشهد، با توجه به کاهش تعداد مسافرین تور مشهد مربوط به نیمه دوم فروردین، و بازه‌هایی از اردیبهشت و خرداد ماه می‌باشد. در این زمان نیز امکان رزرو هتل های مشهد با تخفیف وجود دارد.

سوالات متداول
هتل‌های مشهد

چه هتل‌هایی در قشم لوکس به حساب می‌آیند؟

جزیره قشم هیچ هتل 5 ستاره‌ای ندارد. به همین دلیل هتل‌هایش در رده‌بندی لوکس قرار نمی‌گیرند. اما بهترین و گران‌ترین خدمات را هتل‌های آوینا و آتامان ارائه می‌دهند.

کدام وعده غذای هتل های مشهد به صورت بوفه ارائه می شود؟

تقریبا تمامی هتل های 3 تا 5 ستاره مشهد وعده صبحانه را به صورت سلف سرویس یا بوفه ارائه می دهند. البته برخی از هتل ها ناهار و شام را هم به همین سبک سرو می کنند.

کدام یک از هتل های مشهد استخر دارند؟

اکثر هتل های 4 و 5 ستاره مشهد استخر دارند. در میان هتل های 3 ستاره مشهد می توان گزینه هایی را یافت که این امکان را دارند. در سایت تراپنر می توانید در صفحه مخصوص هر هتل، امکانات رفاهی از جمله استخر را مشاهده کنید.

کدام منطقه مشهد می توانیم هتل رزرو کنیم؟

از آنجایی که عمده مسافران مشهد به نیت زیارت حضرت رضا به این شهر می آیند، اکثر هتل ها در نزدیکی حرم واقع شده اند. البته اگر آرامش و خلوتی برای شما اهمیت دارد می توانید به نقاط دیگر مشهد هم فکر کنید. از روی نقشه در صفحه هر هتل می توانید جایگاه آن را مشخص کنید.

کدام هتل های مشهد صیغه نامه قبول می کنند؟

در سایت تراپنر هر هتل، صفحه ای مجزا برای خود دارد. که در آن مشخصات و مقرارت مربوط به آن از جمله قبول  یا عدم قبول صیغه نامه درج شده است.