هتل سیمرغ کیش

سه ستاره

ابتدای خیابان جهان، بعد از بازار مرجان

هتل داریوش کیش

پنج ستاره

میدان داریوش

هتل مارینا پارک کیش

پنج ستاره

بلوار مرجان، جنب برج‌های دوقلو

هتل ترنج کیش

پنج ستاره

میدان جاسک، ابتدای جاده جهان، مجموعه گردشگری و هتل دریایی ترنج

هتل‌های ساحلی کیش 4 عدد بیشتر نیستند. این هتل‌ها شامل ترنج، مارینا پارک، شایان و داریوش می‌شوند. دو هتل ترنج و مارینا پارک دارای ساحل اختصاصی هستند. یعنی عموم افراد نمی‌توانند به این سواحل دسترسی داشته باشند. اما دو هتل شایان و داریوش به دلیل فاصله خیلی کم و دارابودن سوئیت‌های ساحلی جزو هتل‌های کنار دریا کیش به‌حساب می‌آیند. اما ساحل آن‌ها اختصاصی نیست و هر شخصی می‌تواند به سواحل روبه‌روی هتل‌ها بیاید. تمامی این 4 هتل علاوه بر 5 ستاره بودن، ویژگی‌های خاص خود را دارند. به همین دلیل ممکن است تصمیم‌گیری برای انتخاب آن‌ها جهت اقامت کمی سخت باشد.

در کدام یک از هتل‌های ساحلی کیش اقامت کنیم؟

تعداد کم هتل‌های کنار ساحل کیش انتخاب را برای شما راحت‌تر می‌کند. هرکدام از این هتل‌ها نیز ویژگی خاصی دارند. به همین دلیل مسافران با هر سلیقه‌ای می‌توانند در یکی از آن‌ها اقامت کنند. در ادامه به‌صورت مختصر ویژگی‌های اصلی این هتل‌ها را برای شما توضیح می‌دهیم.

هتل ترنج؛ خاص‌ترین هتل ساحلی جزیره کیش

اگر به دنبال هتلی خاص در بین هتل‌های ساحلی کیش هستید، می‌توانید ترنج را انتخاب کنید. هتل ترنج دارای سوئیت‌هایی بر روی دریا است. در کف شیشه‌ای این سوئیت‌ها می‌توانید دریا و ماهی‌ها را زیر پاهایتان مشاهده کنید. اما ترنج هتل لوکسی به‌حساب نمی‌آید و فقط سوئیت‌های روی دریا دارد.

هتل داریوش؛ مناسب برای اقامت‌های لوکس

معماری و ظاهر هتل داریوش از روی تخت‌جمشید الگوبرداری شده است. زمانی که وارد این هتل شوید فضایی کاملاً ایرانی و لوکس را مشاهده می‌کنید. اغلب اتاق‌هایش نیز چشم‌انداز رو به دریا دارند. به غیر اتاق‌های معمولی در صورت نیاز می‌توانید در سوئیت‌‌های ساحلی یا کاباناهای هتل داریوش اقامت داشته باشید. این سوئیت‌ها فاصله کمی نسبت به دریا دارند. اما برای صرف غذا یا واردشدن به خود هتل بایستی بین 50 الی 150 متر را تا ساختمان اصلی هتل پیاده‌روی کنید. برای تفریح نیز امکان استفاده از استخر روباز در این هتل برای بانوان و آقایان وجود دارد.

هتل مارینا پارک؛ اقامت در نزدیکی کلوپ‌های تفریحی

هتل مارینا پارک، دارای ساحلی کاملاً اختصاصی است. در این ساحل می‌توانید به کلوپ تفریحی مارینا پارک دسترسی داشته باشید. در این کلوپ علاوه بر وجود انواع مختلفی از تفریحات دریایی، آموزش غواصی نیز به مهمانان ارائه می‌شود. همچنین در ساحل مارینا پارک غرفه‌های کوچکی برای خرید خوراکی و نوشیدنی نیز وجود دارد.

هتل شایان؛ ارزان‌ترین هتل ساحلی کیش

هتل شایان همانند هتل داریوش سوئیت‌های ساحلی و خارج از هتل دارد. اما از لحاظ لوکس بودن به‌پای هتل داریوش نمی‌رسد. شاید دلیل این موضوع را بتوان قیمت کمتر این هتل نسبت به داریوش در نظر گرفت. اگر زمانی قصد داشتید که با هزینه‌ای ارزان‌تر در یکی از هتل‌های کنار ساحل کیش اقامت کنید هتل شایان کیش برای شما اقامت مناسبی را فراهم می‌کند.

اقامت در هتل‌های کنار دریا کیش با ارزان‌ترین قیمت

قیمت هتل‌های ساحلی کیش نسبت به هتل‌های معمولی بالاتر است. اما اگر به دنبال رزرو ارزان‌ترین اتاق‌ها در این هتل‌ها هستید سوئیت‌های ساحلی هتل داریوش و اتاق‌های کابانا هتل داریوش را پیشنهاد می‌کنیم. این واحدهای اقامتی باتوجه‌به اینکه بیرون از هتل هستند، قیمت کمتری دارند.

کدام هتل ساحلی کیش موقعیت مکانی بهتری دارد؟

هتل‌های شایان و داریوش از لحاظ موقعیت مکانی عالی هستند. زیرا علاوه بر نزدیکی به ساحل، فاصله کمی نیز با مراکز خرید، تله‌کابین کیش و تفریحات دیگر دارند. مسافری که در این هتل‌ها اقامت کند چندان نگرانی بابت رفتن به ساحل، مراکز خرید، کافه و رستوران‌های ساحلی ندارد.

هتل های کیش

برای رزرو هتل‌های کیش اول از همه باید به دسترسی و منطقه هتل توجه داشت. سپس می‌توانید با توجه به کیفیت هتل، بودجه مدنظرتان و خدماتی که در هتل ارائه می‌شود انتخاب صحیحی داشته باشید. اغلب مسافران ما تا به امروز از هتل‌های ترنج و داریوش رضایت داشتند. این هتل‌ها علاوه بر خدمات تفریحی مناسب، چشم‌انداز خوبی نیز به دریا دارند. هتل مارینا پارک نیز برای تفریح و دسترسی به کلوب‌های تفریحی مناسب است. اگر به دنبال سرویس غذای هافبرد هستید نیز می‌توانید به هتل‌های ارم، گراند، لوتوس، مارینا پارک و ترنج بروید. در سرویس فابرد وعده‌های صبحانه؛ ناهار یا شام به صورت رایگان ارائه می‌شود.