هتل آرامیس کیش

چهار ستاره

ميدان پرديس

هتل سورینت مریم کیش

چهار ستاره

ميدان امير كبير

هتل سان رایز کیش

سه ستاره

مقابل بازار پردیس 2

هتل پارمیس کیش

پنج ستاره

میدان پردیس

هتل صدف کیش

چهار ستاره

میدان امیرکبیر

هتل ویدا کیش

پنج ستاره

میدان سنایی، بلوار موج

هتل کوروش کیش

پنج ستاره

میدان پردیس

هتل پانوراما کیش

پنج ستاره

بلوار رودکی، روبروی برج دیپلمات

هتل بین المللی لیلیوم کیش

چهار ستاره

میدان پردیس، بلوار رودکی

هتل آرامیس پلاس کیش

پنج ستاره

یدان پردیس، هتل آرامیس پلاس

رزرو هتل‌های کیش با توجه به تنوع زیادشان سخت است. اگر شناختی از این جزیره و هتل‌هایش نداشته باشید، حجم زیادی از هتل‌ها با امکانات و خدمات جذابی که در صفحاتشان قرار دارند بر سر شما می‌ریزند. اما واقعا کدام یک ارزش رزرو دارد؟ در ادامه راهنمایی کاملی به شما می‌دهیم تا بتوانید هتل خوبی را براساس نیازهایتان انتخاب کنید.

رزرو هتل در نزدیکی مراکز خرید کیش

از مهم‌ترین مراکز خرید نیز می‌توان به مرکز خرید اصلی کیش، صدف، مریم، پردیس 1 و 2 اشاره کرد. مراکز خرید پردیس 1 و 2 در نزدیکی میدان پردیس، مراکز خرید صدف و مریم در نزدیکی میدان امیرکبیر و مرکز تجاری کیش نیز در نزدیکی اسکله چوبی یا تفریحی قرار گرفتند. اغلب مسافران با توجه به نزدیکی مرکز خرید اصلی کیش به اسکله چوبی، هتل‌های این مناطق یعنی شایان، داریوش، پارسیان و بین‌المللی را رزرو می‌کنند. برای نزدیکی به میدان پردیس و مراکز تجاری مربوط به آن نیز هتل‌های پارمیس و آرامیس پلاس پیشنهاد می‌شود.

مناطق مناسب کیش برای نزدیک بودن به ساحل

برای اینکه در نزدیکی دریا قرار بگیرید، بایستی به سراغ هتل‌های ساحلی کیش بروید. منطقه بندی خاصی از این لحاظ وجود ندارد. کیفیت هتل در این مواقع اهمیت زیادی پیدا می‌کند. هتل‌های ساحلی مناسب کیش از لحاظ کیفیت نیز شامل شایان، داریوش، ترنج، مارینا پارک و سیمرغ می‌شود. تمامی این هتل‌ها به جز سیمرغ، 5 ستاره هستند.

اقامت در نزدیکی مکان‌های تفریحی کیش

مکان‌های تفریحی کیش همانند مراکز خرید آن در جزیره پخش هستند و منطقه ثابتی ندارند. برای رفتن به اغلب تفریحات کیش مانند پلاژ آقایان و بانوان، پاراسل، شاتل و دیگر موارد بایستی از تاکسی استفاده کنید. تنها هتل مناسب از این لحاظ را می‌توان مارینا پارک در نظر گرفت زیرا دارای کلوپ تفریحی و دریایی است.

هتل‌های مناسب برای دوری از شلوغی جزیره کیش

اگر قصد دارید تا از کمی از مرکز جزیره کیش دور شده و چندان درگیری ازدحام جمعیت نشوید، هتل‌های ترنج و مارینا پارک برای شما مناسب هستند. هتل ترنج در غرب جزیره کیش قرار گرفته است. یعنی دقیقا در منطقه‌ای که هیچ هتل دیگری در آن وجود ندارد و در اغلب مواقع فقط صدای دریا و موج‌ها به گوش می‌رسد. هتل مارینا پارک نیز در شرق جزیره اما در منطقه‌ای خلوت و با ساحلی اختصاصی است. به همین دلیل اگر در تابستان به آن سفر کنید چندان شلوغ نیست.

کدام هتل‌های کیش هافبرد (دو وعده غذایی) هستند؟

سرویس هافبرد به معنی صبحانه و ناهار یا صبحانه و شام رایگان استهتل‌های ارم، گراند، مارینا پارک و ترنج این سرویس را به صورت همیشگی ارائه می‌دهند.

در نهایت کدام یک از هتل‌های کیش را پیشنهاد می‌دهیم؟

به صورت کلی هتل‌های ترنج، داریوش، شایان و مارینا پارک انتخاب‌های مناسب اما گران‌قیمتی برای اقامت در جزیره کیش به حساب می‌آیند. اگر مشکلی از لحاظ هزینه ندارید هتل ترنج با توجه به دریایی بودنش به شما پیشنهاد می‌شود. اما این هتل در برخی مواقع مخصوصا تابستان بابت بوی بد دریا و ماهی‌ها نارضایتی زیادی داشته است. اگر با این موضوع مشکل دارید به هتل داریوش بروید زیرا تا به امروز بیش از 90 درصد از مسافرانمان از آن راضی بودند. هتل مارینا پارک نیز از لحاظ دسترسی به کلوب‌های دریایی و تفریحی مناسب است. اما اگر قصد دارید تا با قیمت ارزان‌تری نسبت به رزرو هتل اقدام کنید هتل‌های لیلیوم، مریم، صدف، شایلی و پارسیان را پیشنهاد می‌دهیم.

هتل های نزدیک ساحل کیش

هتل‌های کیش نزدیک ساحل شامل داریوش، سیمرغ، آبادگران، پارسیان، شایلی، ویدا و شایان می‌شوند. اما رزرو آن‌ها را به همه پیشنهاد نمی‌کنیم. قیمت این دسته از هتل‌ها باتوجه‌به موقعیت مکانی‌شان مخصوص در سطح 5 ستاره، بالاتر از دیگر هتل‌های هم سطح خودشان است. به همین دلیل هتل‌های نزدیک به ساحل کیش را فقط به خانم‌های تنها، افرادی که به دنبال هتل‌های لوکس یا اتاقی با چشم‌انداز دریا هستند یا نمی‌خواهند کرایه تاکسی زیادی بابت رفتن به ساحل بپردازند پیشنهاد می‌کنیم.

هتل های نزدیک ساحل کیش

هتل‌های ارزان کیش

تعداد هتل‌های ارزان کیش چندان زیاد نیست. سفر به این جزیره یک سفر لوکس به حساب می‌آید. به همین دلیل حتی هتل‌های ارزان کیش نیز قیمت چندان کمی ندارند. اما نسبت به یکسری از هتل‌های لوکس ارزان‌تر به حساب می‌آیند. از عواملی که بر روی ارزانی هتل‌های این جزیره تاثیرگذار است می‌توان به تاریخ ساخت هتل، ارائه وعده‌های غذایی، تاریخ بازسازی هتل و موقعیت مکانی اشاره کرد. با توجه به این عوامل می‌توان یک هتل 4 ستاره را نیز در جزیره کیش با قیمتی ارزان رزرو کرد. اما باید توجه داشت که رزرو هتل ارزان در کیش سفرتان را تلخ می‌کند. بهتر است با بودجه مناسبی به این جزیره بروید.

هتل ارزان کیش

هتل‌های پنج ستاره کیش

هتل‌های 5 ستاره کیش قیمت زیادی دارند. اما درصورتی که با عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت هتل‌های 5 ستاره کیش آشنا باشید می‌توانید با قیمت کمتری در کیش اقامت کنید. برخی از این عوامل شامل امکانات تفریحی، ظاهر هتل، چشم انداز اتاق و وعده‌های غذایی است. همچنین بایستی به لوکس یا اقتصادی بودن هتل نیز دقت داشته باشید. هتل‌های لوکس کیش امکانات و خدمات منحصربه‌فردی را به مسافران ارائه می‌دهند که در قبال آن نیز هزینه‌های زیادی را نیز دریافت می‌کنند.

هتل پنج ستاره کیش
سوالات متداول
هتل‌های کیش

کدام هتل‌های کیش صیغه‌نامه قبول می‌کنند؟

تمامی هتل‌های کیش صیغه‌نامه قبول می‌کنند؛ اما صیغه‌نامه شما حتما باید دارای مهر برجسته محضری باشد.

کدام هتل‌های کیش ساحل اختصاصی دارند؟

هتل‌های مارینا پارک، سیمرغ، ترنج و شایان دارای ساحل اختصاصی هستند.

کدام هتل‌های کیش ناهار دارند؟

اغلب هتل‌های کیش دارای رستوران هستند و وعده صبحانه، ناهار و شام را ارائه می‌دهند. اما فقط چند مورد از هتل‌های کیش نسبت به ارائه وعده ناهار به صورت هافبرد یا رایگان اقدام می‌کنند. این هتل‌ها شامل ارم، گراند، مارینا پارک و ترنج می‌شوند.

کدام هتل‌های کیش استخر دارند؟

تمامی هتل‌های 5 ستاره کیش دارای استخر هستند. هتل‌های 4 و 3 ستاره کیش به دلیل سیاست‌هایشان، خدمات استخر رایگان ارائه نمی‌دهند.

در کدام منطقه از جزیره کیش هتل رزرو کنیم؟

جزیره کیش به دو منطقه تقسیم‌بندی می‌شود. در منطقه اول که بخش شرقی جزیره به حساب می‌آید اکثر هتل‌های کیش قرار گرفتند. همچنین اغلب مراکز خرید و تفریحی نیز در این منطقه هستند. اگر می‌خواهید در نزدیکی ساحل، مراکز خرید و تفریحی اقامت کنید، انتخاب بخش شرقی جزیره برای شما مناسب‌تر است. اما اگر می‌خواهید از شلوغی جزیره کیش دور باشید منطقه غربی جزیره برای اقامتتان پیشنهاد می‌شود. در این منطقه می‌توانید در هتل ترنج اقامت کنید. سوئیت‌ها و اتاق‌های این هتل بر روی دریا قرار گرفتند و برای ریلکس کردن مناسب هستند.

آیا موقعیت هتل‌های کیش در قیمت آن‌ها تاثیر دارد؟

خیر، تقریبا اغلب هتل‌های کیش در نزدیکی ساحل و مراکز خرید قرار گرفتند. به همین دلیل از لحاظ موقعیت مکانی تاثیر چندان زیادی بر روی قیمت هتل وجود ندارد. تنها عاملی که قیمت هتل را از این لحاظ افزایش می‌دهد چشم‌انداز اتاق‌ها است. اگر در اتاقی از یک هتل که چشم انداز رو به دریا داشته باشد اقامت کنید بایستی هزینه بیشتری نسبت به اقامت در دیگر اتاق‌ها بپردازید.

لوکس‌ترین هتل‌های کیش کدام‌ها هستند؟

هتل‌های داریوش، مارینا پارک و شایان جزو لوکس‌ترین هتل‌های کیش به حساب می‌آیند.

ترانسفر هتل‌های کیش چگونه به دنبال ما می‌آیند؟

ترانسفر هتل‌های 5 ستاره کیش به صورت مینی‌باس و گروهی انجام می‌شود. شما پس از خروج از فرودگاه می‌توانید مینی‌باس مخصوص هر هتل را مشاهده کنید. بر روی مینی‌باس‌ها نام هتل‌ها ذکر شده است.

از کدام هتل در کیش رضایت بیشتری وجود دارد؟

با توجه به نظرات مسافران، هتل داریوش کیش رضایت بیشتری نسبت به دیگر هتل‌های کیش داشته است.