هتل سان رایز کیش

سه ستاره

مقابل بازار پردیس 2

هتل آفتاب شرق کیش

سه ستاره

میر مهنا، ابتدای بلوار جاسک

هتل گراند کیش

سه ستاره

بلوار موج و دریا، مقابل بازار ونوس

هتل سارا کیش

سه ستاره

جنب بازار پردیسان، خیابان رودکی

هتل آبادگران کیش

سه ستاره

خیابان پروین اعتصامی

هتل تعطیلات کیش

سه ستاره

بعد از پردیس 2، میدان سیری

هتل شایلی کیش

سه ستاره

انتهای بلوار دریا

هتل گلدیس کیش

سه ستاره

بلوار ایران، جنب اداره آب و برق

هتل گامبرون کیش

سه ستاره

میدان ساحل

شاید باورتان نشود اما تفاوت کیفیت هتل‌های 3 ستاره کیش با یکدیگر بیش از اندازه است. برخی از هتل‌های سه ستاره کیش کیفیت بالایی برای اقامت دارند. البته در این جزیره هتل‌های 3 ستاره‌ای نیز پیدا خواهید کرد که با وجود ظاهری معقول، عملکرد نا مطلوبی در ارائه‌ی خدمات دارند. آشنایی با معیارهای هتل 3 ستاره خوب در کیش، موقعیت مکانی هتل‌های سه ستاره و عواملی که بر هزینه اقامت در هتل‌های کیش تأثیر به سزایی دارد؛ به شما در جهت انتخاب هتل مناسب در این جزیره کمک می‌کند.

3 هتل هافبرد در هتل‌های سه ستاره کیش

بین هتل‌های 3 ستاره کیش سه هتل وجود دارد که علاوه بر صبحانه خدمات ناهار یا شام ارائه می‌دهند. هتل گراند و هتل لوتوس در تمامی اتاق‌های خود ناهار یا شام را علاوه بر صبحانه به انتخاب مسافر ارائه می‌کنند. با رزرو اتاق‌های استاندارد دو یا سه تخته هتل 3 ستاره پارس نیک کیش نیز می‌توانید از خدمات این اتاق‌های هافبرد بهره‌مند شوید.

هتلهای 3 ستاره با چشم‌انداز تماشایی

اغلب هتل‌های 3 ستاره در کیش فاقد چشم‌انداز دریا هستند؛ اما در بین این 15 هتل اتاق‌های 5 مورد از آن‌ها از ویوی دریا بهره‌مند هستند. هتل‌های گامبرون، کابانا گاردن و رُیان قائم از جمله هتل‌هایی هستند که در اتاق‌های آن می‌توان از چشم‌انداز خلیج‌فارس استفاده کرد. هتل 3 ستاره سیمرغ کیش و آباد گردان نیز جزو هتل‌های ساحلی این جزیره محسوب می‌شوند.

عوامل تفاوت قیمت بین هتل‌های 3 ستاره کیش

قیمت هتل 3 ستاره کیش به عواملی مثل خدمات و امکانات، سال ساخت، ارائه خدمات هافبرد و چشم‌انداز هتل‌ها بستگی دارد. هتل‌هایی که خدمات بیشتر و با کیفیت‌تری نسبت به سایر هتل‌ها ارائه داده و به صورت هافبرد هستند؛ هزینه بیشتری را نسبت به سایر هتل‌ها برای اقامت دریافت می‌کنند. همچنین چشم‌انداز هتل‌ها هم تأثیر مستقیم در افزایش تقاضای مسافرین برای اقامت خواهد داشت؛ بنابراین این افزایش تقاضا باعث بالا رفتن قیمت هتل‌های محبوب در مواقعی خاص از سال و خصوصا ایام تعطیلات می‌شود.

بهترین هتل 3 ستاره کیش کدام است؟

شاید بتوان از هتل شایلی به عنوان بهترین هتل 3 ستاره کیش از نظر مسافران نام برد. علی‌رغم نداشتن چشم‌انداز خاص، این هتل به دلیل ارائه مطلوب خدمات و برخورداری از پرسنلی مجرب مورد پسند مسافرین واقع شده است. علاوه بر این، شایلی به دلیل قیمت مقرون به صرفه محبوبیت زیادی بین مسافرین دارد.

هتل های کیش

برای رزرو هتل‌های کیش اول از همه باید به دسترسی و منطقه هتل توجه داشت. سپس می‌توانید با توجه به کیفیت هتل، بودجه مدنظرتان و خدماتی که در هتل ارائه می‌شود انتخاب صحیحی داشته باشید. اغلب مسافران ما تا به امروز از هتل‌های ترنج و داریوش رضایت داشتند. این هتل‌ها علاوه بر خدمات تفریحی مناسب، چشم‌انداز خوبی نیز به دریا دارند. هتل مارینا پارک نیز برای تفریح و دسترسی به کلوب‌های تفریحی مناسب است. اگر به دنبال سرویس غذای هافبرد هستید نیز می‌توانید به هتل‌های ارم، گراند، لوتوس، مارینا پارک و ترنج بروید. در سرویس فابرد وعده‌های صبحانه؛ ناهار یا شام به صورت رایگان ارائه می‌شود.