هتل پارت اصفهان

سه ستاره

خیابان شمس آبادی، روبروی بانک سینا کوچه ۱۷ (جهان آرا)

هتل جمشید اصفهان

دو ستاره

خیابان چهارباغ پایین، حدفاصل چهارراه تختی و میدان امام حسین (دروازه دولت)، ابتدای بازارچه حاج محمدعلی

هتل صفوی اصفهان

سه ستاره

خیابان فلسطین

هتل خواجو اصفهان

سه ستاره

خیابان شهدای خواجو

هتل صوفی اصفهان

سه ستاره

ابتدای خیابان چهارباغ پایین، روبروی ورزشگاه تختی

فصل سفر؛ راهی برای رزرو هتل اصفهان ارزان

انتخاب یک زمان مناسب برای سفر به اصفهان در قیمت هتل‌های این شهر تاثیرگذار است. در برخی از ماه‌ها مانند فروردین، احتمال پیدا کردن هتل اصفهان ارزان کم است. در نوروز و فروردین یا در ماه‌های پاییز قیمت یک هتل دو یا سه برابر می‌شود؛ اما اگر قصد رزرو یک هتل اصفهان ارزان را دارید باید در زمستان یا تابستان به این شهر بروید. با کاهش دما در زمستان و افزایش دما در تابستان باعث کاسته شدن تعداد مسافر شده و در نتیجه از قیمت هتل‌ها نیز کاسته می‌شود. در نتیجه رزرو هتل های ارزان اصفهان کار ساده‌تری خواهد بود.

2 فاکتور مهم برای رزرو هتل‌ های ارزان اصفهان

برای رزرو هتل ارزان در اصفهان باید علاوه بر زمان اقامت در هتل، دو فاکتور مهم دیگر را نیز در نظر بگیرید.

از بافت تاریخی شهر اصفهان فاصله بگیرید

فاصله تعدادی هتل های ارزان اصفهان از میدان نقش جان یا خیابان چهارباغ زیاد است. این هتل‌ها با دور شدن از مرکز شهر امکانات بهتری دارند؛ اما برای رسیدن به جاذبه‌های تاریخی شهر باید مسافت زیادی را از هتل تا مقصد طی کنید. «آفتاب» یک هتل ارزان اصفهان است که با وجود دور بودن از بافت تاریخی شهر اصفهان، امکانات و خدمات خوبی را به مسافرین خود ارائه می‌دهد.

قید امکاناتی مانند استخر را بزنید

شاید بتوانید در شهر مشهد هتل‌های 3 ستاره و حتی ارزانی را پیدا کنید که امکاناتی مانند استخر داشته باشند؛ اما در شهر اصفهان هتل‌های 3 ستاره‌ای که ارزان و نزدیک به بافت تاریخی باشند را با چنین امکاناتی پیدا نخواهید کرد. بنابراین اگر قصد رزرو هتلهای ارزان اصفهان در بافت تاریخی شهر را دارید باید با امکانات کم‌تر داخل مجموعه کنار بیایید.

راه‌های تشخیص باکیفیت‌ترین هتل اصفهان ارزان

پیش از رزرو هتل‌ اصفهان ارزان، باید معیارهایی مثل نظافت هتل، برخورداری از امکاناتی مانند پارکینگ (در صورت سفر با خودروی شخصی) و نزدیکی به جاذبه‌های اصفهان را در نظر داشته باشید. البته انتخاب معیارها بیش از هرکس به خودتان مربوط است. اما به غیر از موارد ذکر شده زمان رزرو و مدت اقامت نیز در انتخاب هتل ارزان در اصفهان موثر است. در نظر داشته باشید که شاید کیفیت پایین یا دوری هتل از بافت تاریخی شهر، شما را از اقامت در آن اقامتگاه ناراضی کند؛ پس علاوه بر میزان هزینه، به این موارد نیز دقت کنید. البته به غیر از تمامی موارد ذکر شده شما باید به طور کلی توقعتان را از هتل‌های ارزان پایین بیاورید؛ زیرا در هر صورت نمی‌توان بسیاری از امکانات را در هتل اصفهان ارزان پیدا کرد.

هتل های اصفهان

برای سفر تفریحی می‌توانید در هتل‌های نزدیک نقش جهان و زاینده رود اقامت داشته باشید؛ زیرا بیشتر هتل های اصفهان از جمله لوکس‌ترین آن‌ها فقط در این محدوده ساخته شده‌اند. البته باید در نظر بگیرید هتل های این منطقه درون طرح زوج و فرد این قرار دارند. برای رزرو هتل خارج از محدوده ترافیک هم باید بسته به هدفتان از سفر تصمیم گیری کنید. هرچند که تعداد کمی از هتل های اصفهان در خارج از محدوده ذکر شده قرار دارند. اما برخی از هتل‌های این مناطق نیز بسته به نوع سفرتان از کیفیت مناسبی برخوردارند. توجه داشته باشید که هتل‌های اصفهان فقط با صبحانه رزرو می‌شوند.

سوالات متداول
هتل‌های اصفهان

آیا هتل های اصفهان وعده‌های ناهار و شام را به مسافران ارائه می‌دهند؟

در حال حاضر با رزرو اتاق در هر یک از هتل‌های اصفهان فقط صبحانه برای میهمانان ارائه می‌شود.

کدام هتل‌های اصفهان در محدوده‌ی طرح ترافیک قرار دارند؟

از سمت شمال : خیابان مسجدسید، خیابان عبدالرزاق؛ از سمت شرق : خیابان هاتف، خیابان نشاط و خیابان چهارباغ خواجو؛ از سمت جنوب، خیابان کمال الدین اسماعیل و خیابان مطهری؛ از سمت غرب : خیابان دکتر بهشتی و خیابان کاشانی، محدوده‌ی طرح ترافیک اصفهان هستند. هتل‌های واقع شده در این محدوده از جمله عالی قاپو، سفیر و غیره اقامتگاه‌های داخل طرح ترافیک اصفهان هستند.

تاثیر موقعیت قرارگیری هتل های اصفهان بر قیمت آن‌ها چیست؟

هتل‌هایی که در نزدیکی سی و سه پل، خیابان 4 باغ عباسی و میدان امام (نقش جهان) قرار دارند، معمولا گران‌تر از سایر اقامتگاه‌های اصفهان هستند.

آیا تراپنر بابت کنسلی رزرو هتل از مشتریان جریمه می‌گیرد؟

جریمه‌ی کنسلی رزرو هتل فقط براساس قوانین هتل محاسبه می‌شود و مبلغ جریمه به هتل پرداخت می‌شود. سایت تراپنر هیچگونه هزینه‌ای به صورت جداگانه بابت کنسلی رزرو هتل در اصفهان از شما دریافت نمی‌کند.

 

قدیمی‌ترین هتل اصفهان کدام است؟

هتل عباسی اصفهان یا همان کاروانسرای عباسی باتوجه به قدمت زیاد و ساخته شدن در دوره صفویه، قدیمی‌ترین هتل اصفهان محسوب می‌شود.