هتل لاله کندوان تبریز

پنج ستاره

دهكده توريستی كندوان

هتل پارس ائل گلی تبریز

پنج ستاره

جاده ائل گلی، مشرف به پارک ائل گلی

هتل شهریار تبریز

پنج ستاره

ابتدای بلوار ائل‌گلی

هتل لاله پارک تبریز

پنج ستاره

اتوبان پاسداران، میدان شهید فهمیده، جنب مرکز خرید لاله پارک

چرا رضایت صد در صدی از هتل های تبریز وجود ندارد؟

ممکن است هیچ یک از هتل های تبریز نتوانند تمام و کمال شما را راضی نگه دارند. از طرفی دیگر تمرکز بسیاری از هتل های تبریز در یک محدوده، گزینه‌های زیادی را از شما می‌گیرد. در نتیجه گزینه‌های زیادی برای اقامت در این شهر پیش رویتان قرار ندارد. برای همین باید قبل از رزرو هتل در تبریز اطلاعاتی را به دست آورید. این اطلاعات در انتخاب بهترین هتل برای شما تاثیر به سزایی دارد.

قیمت هتل های تبریز

قیمت هتل های تبریز نسبت به شهرهای دیگر مقرون‌به‌صرفه هستند. خصوصا اگر فصل مناسب و ارزان‌تری را برای اقامت انتخاب کرده باشید. به طور مثال قیمت لوکس‌ترین هتل تبریز یعنی پارس ائل گلی با وجود امکانات برابر با هتل بزرگ در شهر شیراز، قیمتی به مراتب پایین‌تر نسبت به آن را در دارد.

هتل های تبریز با ترانسفر و شام و ناهار هستند؟

در اکثر هتل های تبریز خبری از ترانسفر بین محل اقامت و ایسگاه قطار یا فرودگاه نیست. البته امکان رزرو ترانسفر از برخی هتل‌های لوکس این شهر وجود دارد. اما برای این کار باید کمی بیشتر از هزینه کنید؛ زیرا هزینه‌ی ترانسفر در هتل‌های تبریز به صورت جداگانه محاسبه می‌شود. اگر سفر شما خانوادگی و با وسایل حمل و نقل عمومی است، برای رزرو هتل های تبریز این موضوع را در نظر بگیرید.

در هتل های تبریز خبری از ناهار و شام است؟

با رزرو هتل در شهر تبریز فقط صبحانه به شما ارائه می‌شود. البته ناهار و شام در هتل‌ها وجود دارند اما برای استفاده از آن‌ها باید هزینه‌ای جداگانه بپردازید. در نتیجه امکان استفاده از خدمات ناهار و شام در هتل‌های این شهر برای میهمانان به صورت رایگان وجود ندارد.

موقعیت جغرافیایی؛ تاثیر گذار در انتخاب هتل در تبریز

بیشتر هتل های تبریز در منطقه مرکزی این شهر و داخل محدوده طرح ترافیک قرار گرفته‌اند. در نتیجه در صورت رزرو هتل در این منطقه‌ی تبریز امکان استفاده از خودروی شخصیتان را در هر لحظه از زمان نخواهید داشت؛ زیرا طبق قوانین، طرح ترافیک در این منطقه از ساعت 13 تا 14:30 و از 17 تا 20 بر قرار است. با توجه به اینکه تمامی هتل‌های این منطقه 2 و سه ستاره هستند، انتخاب‌های زیادی را بین هتل‌های ارزان‌تر تبریز از دست خواهید داد. اقامتگاه‌های 3 ستاره «فرید»، «اهراب» و «ونوس» از جمله هتل‌های این منطقه هستند. در نظر داشته باشید که اماکن تاریخی مهمی نظیر خانه مشروطه نیز در این منطقه قرار دارد. پس امکان پیاده‌روی از هتل تا برخی مکان‌های گردشگری تبریز برقرار است.

2 هتل مسافرپسند نزدیک ائل گلی

منطقه‌ی دریاچه ائل گلی دور از مرکز شهر قرار دارد و به همین دلیل فقط دو هتل در اطراف این دریاچه ساخته شده است. پس اگر نزدیکی به ائل گلی برایتان اهمیت دارد، باید فقط این دو هتل را رزرو نمایید. هتل جهانگردی تبریز در این منطقه با قیمت مناسبی قرار دارد. همچنین برای فراهم شدن یک اقامت لوکس نیز می‌توانید هتل پارس ائل گلی را نیز رزرو کنید.

هتل‌های 4 ستاره تبریز

فقط چهار هتل 4 ستاره در تبریز وجود دارد که سه مورد از آن‌ها نزدیک به مرکز شهر و یک مورد آن‌ها نیز در حومه‌ی شهر ساخته شده است. در بین هتل های تبریز 4 ستاره، هتل «بین‌المللی» و «گسترش» نسبت به «آزادی» دسترسی بهتری به مراکز خرید این شهر دارند. اما با رزرو هتل آزادی به دلیل نزدیکی آن به وسایل حمل و نقل عمومی، راحت‌تر می‌توانید از جاذبه‌های گردشگری داخل شهر بازدید نمایید. برای رزرو یک هتل لوکس 4 ستاره در تبریز می‌توانید به سراغ اقامتگاه‌های با برخورداری از مجموعه‌های تفریحی نظیر استخر، سونا، جکوزی و ماساژ بروید.

هتل های تبریز ۴ ستاره

بهترین هتل‌های تبریز

نیازی نیست برای اقامت در بهترین هتل های تبریز هزینه‌ی زیادی پرداخت کنید. شما می‌توانید با هزینه‌ای پایین در بهترین هتل های 2 و 3 ستاره‌تبریز اقامت داشته باشید. البته باید برای رزرو بهترین هتل های تبریز با قیمت ارزان خودتان به نکاتی مانند نظافت، کیفیت و خدمات دقت داشته باشید. البته در رزرو بهترین هتل‌های این شهر باید موقعیت مکانی را نیز در نظر بگیرید. برخی از بهترین هتل های تبریز درست در مرکز شهر و محدوده‌ی طرح ترافیک قرار گرفته‌اند. در نتیجه می‌توانید با رزرو بهترین هتل های تبریز در اطراف مرکز شهر، با پرداخت هزینه‌ی کم‌تر از خودروی شخصی نیز در رفت و آمد استفاده کنید.

بهترین هتل های تبریز
سوالات متداول
هتل‌های تبریز

کدام هتل‌های تبریز در منطقه‌‌ی طرح ترافیک قرار دارند؟

محدوده‌ی طرح زوج و فرد تبریز از شرق به غرب شامل خیابان خاقانی تا فلسطین و از جنوب به شمال، شامل خیابان مصلی تا نزدیکی بزرگراه چایکنار می‌شود. این منطقه در مرکز شهر تبریز قرار دارد و چند هتل از جمله «آزادی» در این ساخته‌ شده‌اند.