هتل بهشت قشم

سه ستاره

چهارراه پردیس ، خیابان فلسطین ، مقابل استادیوم تختی

هتل مارینا 1 قشم

سه ستاره

شهرک صنعتی فجر ، میدان ورودی قشم ،مقابل مسکن مهر

هتل آرام قشم

سه ستاره

بلوار ولیعصر، نرسیده به چهارراه پردیس ، کوچه رضوان

هتل آدینه قشم

دو ستاره

میدان سعدی ، خیابان پیروزی ، بلوار الهیه ، روبروی وان مارکت

رزرو هتل در قشم کار نسبتاً سختی است. دلیل این موضوع نیز کم بودن اقامتگاه‌های این جزیره نسبت به مسافرانش است. البته اگر کمی زرنگ باشید می‌توانید در هتلی خوب و ارزان اقامت داشته باشید؛ فقط باید یکسری فاکتور مهم را رعایت کنید که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

چه زمانی را برای اقامت ارزان در این جزیره انتخاب کنیم؟

برای اینکه بتوانید در قشم هتل‌های ارزانی را رزرو کنید، باید زمانی مناسب را انتخاب کنید. بهترین زمان رزرو هتل‌های ارزان نیز در تابستان، اواخر بهار و اوایل پاییز است. در این ایام به دلیل گرمای هوای زیاد یا شروع سال تحصیلی جدید، مسافر کمتری به جزیره سفر می‌کند و در نتیجه قیمت هتل‌های قشم کاهش پیدا می‌کند.

برای رزرو ارزان‌تر هتل‌ها، معیارهای زیر را رعایت کنید

با رعایت فاکتورهای زیر می‌توانید با قیمت کمتری هتل‌های قشم را رزرو کنید.

هتل‌های نزدیک به ساحل را رزرو نکنید

در اطراف سواحل جزیره قشم هتل‌های ارزان قیمت زیادی وجود ندارد؛ بنابراین به فکر رزرو هتل‌های ساحلی قشم با قیمت خیلی ارزان نباشید.

هتل‌هایی که امکانات کمتری دارند را انتخاب کنید

برای اینکه اقامتی ارزان در این جزیره داشته باشید، هتلی که امکانات کمتر باکیفیت بیشتر دارد را انتخاب کنید. برخی از هتل‌های ارزان قشم با اینکه امکانات کمتری دارند اما برای همان امکانات و خدمات، بهترین‌ها را به مهمانان خود ارائه می‌دهند و قیمت ارزان‌تری نیز دارند.

از چشم‌انداز اتاق‌های هتل دست بکشید

ویو رو به ساحل به‌ خودی‌ خود یک امتیاز برای اتاق‌ها محسوب می‌شود. به همین دلیل اتاق‌های که این ویژگی را دارند، نرخ بالاتری برای آن‌ها ارائه می‌شود. به شما پیشنهاد می‌کنیم که این شکل از اتاق‌ها را رزرو نکنید.

بهترین هتل‌های ارزان قشم جهت رزرو

هتل‌های ارزان قشم به‌طورکلی کیفیت خوبی ندارند؛ اما با این‌ وجود می‌توان با در نظر گرفتن یکسری نکات، بهترین آن‌ها را انتخاب کرد.

هتل‌های 4 ستاره ارزان قشم

هتل‌های خوب و ارزان قشم را در لیست هتل‌های 4 ستاره هم می‌توان پیدا کرد. در بین این دسته از اقامتگاه‌ها، هتل‌های هانی و ارم قیمت مناسب‌تری دارد.

هتل‌های 3 ستاره ارزان قشم

هتل‌های 3 ستارهٔ قشم را می‌توان مطلوب‌ترین اقامتگاه‌ها از نظر قیمت و کیفیت محسوب کرد. هتل خلیج‌فارس یکی از این هتل‌های ارزان است. در ادامه بهترین هتل‌های 3 ستاره قشم را از لحاظ قیمت و برای شما به صورت لیست نمایش داده‌ایم.

هتل‌های 2 ستارهٔ ارزان قشم

اغلب هتل‌های ارزان و 2 ستارهٔ قشم قیمت پایین‌تری نسبت به هتل‌های 3 ستاره دارند. به همین دلیل کیفیت بسیاری از آن‌ها نیز پایین‌تر است. در انتخاب این هتل‌ها کیفیت امکانات و خدمات را بیشتر از تعداد امکانات در نظر داشته باشید. سان‌سیتی ارزان‌ترین هتل 2 ستاره قشم است.

هتل‌آپارتمان‌های ارزان قشم

این نوع هتل‌ها از 1 تا 3 ستاره تقسیم‌بندی می‌شوند. اغلب آن‌ها باکیفیت و ارزان هستند. قباد و شادناز جزو هتل‌آپارتمان‌های ارزان قشم هستند.

هتل های قشم

هتل‌های قشم را می‌توان به سه دسته تقسیم‌بندی کرد. این دسته‌ها شامل هتل‌های ساحلی، بوتیک هتل و هتل‌های نزدیک به مراکز خرید می‌شوند. با توجه به اینکه اکثر مکان‌های دیدنی از مرکز شهر قشم دور هستند به همین دلیل هتلی نزدیک به آن‌ها وجود ندارد. برای رزرو هتل‌های نزدیک به مراکز خرید می‌توانید به درگهان بروید. برای رزرو هتل‌های ساحلی نیز بایستی هتل‌های بیرون از شهر مانند ساحل طلایی را رزرو کنید. بوتیک هتل‌های قشم نیز برای افرادی مناسب که به دنبال رزرو هتلی با کیفیت مناسب در قشم هستند. بوتیک هتل‌های ایرمان و فولتون از اقامتگاه‌های مناسب در این دسته به حساب می‌آیند.

سوالات متداول
هتل‌های قشم

قوانین کنسلی هتل‌های قشم چیست؟

هر هتل در جزیره قشم شرایط خاص خودش را برای کنسلی دارد. اما عموما یک شب از هزینه پرداختی جهت رزرو هتل به عنوان جریمه کسر می‌شود. در ایام پیک نیز امکان سوخت کامل هزینه‌های هتل با توجه به افزایش تعداد مسافران وجود دارد.

ارزان‌ترین هتل‌های با کیفیت قشم کدام هتل‌ها هستند؟

 هتل‌های ریحان و رخسار جزو ارزان‌ترین هتل‌های با کیفیت قشم به حساب می‌آیند.