هتل آرتا قشم

چهار ستاره

میدان امام قلی خان ، جنب اسکله بندر بهمن

هتل بوتیک ایرمان قشم

یک ستاره

خیابان پژوهش ، نبش خیابان پیام

هتل آتامان قشم

چهار ستاره

میدان حافظ ، به سمت میدان امام قلی خان ، بلوار گلستان

هتل آوینا قشم

چهار ستاره

بلوارباهنر

انتظار زیادی از بهترین هتل‌های قشم نداشته باشید

حتی اگر بهترین هتل‌های قشم را هم رزرو کنید، نباید انتظار اقامت خیلی راحت و بدون مشکل را داشته باشید. جزیره قشم هتل‌های چندان خوبی ندارد. شاید فقط یک یا دو هتل مناسب را بتوانید در این جزیره پیدا کنید که ضعف‌های خیلی کمتری نسبت به بقیه داشته باشد؛ درنتیجه در هتل‌های این جزیره نباید چندان حرص‌وجوش یکسری از خدمات و امکانات را بخورید. بهتر است حتی برای رزرو بهترین هتل‌های قشم هم انتظارات خودتان را کمی پایین بیاورید؛ بااین‌حال یکسری از هتل‌ها هستند که نسبت به بقیه کیفیت بهتری دارند. در ادامه، آن‌ها را نسبت به نیازهای مختلف به شما معرفی می‌کنیم.

موقعیت مکانی بهترین هتل‌های قشم

در جزیره قشم باتوجه‌به پایین بودن کیفیت هتل‌ها، موقعیت مکانی در اولویت اول قرار می‌گیرد. یعنی اول باید مکان را مشخص کنید و سپس به سراغ رزرو هتل در قشم بروید. هتل‌های کیفیت مناسب قشم در کنار مراکز تجاری و ساحل قرار گرفتند. به‌عنوان‌مثال هتل بوتیک ایرمان که بهترین هتل قشم نیز به‌حساب می‌آید، هم نزدیک به مراکز تجاری سیتی‌سنتر و فردوسی است و هم از ساحل 2 کیلومتر فاصله دارد. یعنی در این هتل می‌توانید به‌راحتی از پنجره‌های اتاقتان دریای خلیج‌فارس را مشاهده کنید.

بهترین هتل قشم از نظر مردم کدام است؟

بهترین هتل‌های قشم از نظر مردم دو هتل بوتیک ایرمان و فولتون هستند. باتوجه‌به کیفیت و موقعیت مکانی مناسب، مردم رضایت بالایی از این دو هتل داشتند. حتی بسیاری از مسافران قدیمی، تبلیغ این دو هتل را برای دوستان و آشنایان خود نیز می‌کنند.

موقعیت مکانی هتل بوتیک ایرمان و فولتون

هتل بوتیک ایرمان در مرکز شهر قرار دارد. در بخش قبلی درباره فاصله آن تا مراکز خرید و ساحل توضیحاتی ارائه دادیم. هتل فولتون هم بیشتر به دریا نزدیک است. این فاصله به‌قدری است که حتی به فولتون، هتل ساحلی نیز می‌گویند. به همین دلیل بیشتر به مسافرانی پیشنهاد می‌شود که به دنبال بهترین هتل ساحلی در قشم می‌گردند. همچنین یکی دیگر از مزایای این هتل، رزرو اتاق به همراه ناهار است. یعنی علاوه بر صبحانه رایگان، می‌توانید ناهار خود را نیز قبل از رفتن به هتل رزرو کنید.

به دنبال بهترین هتل 5 ستاره قشم نباشید!

جزیره قشم هیچ هتل پنج‌ستاره‌ای ندارد. هتل‌های 4 ستاره بالاترین رده هتلی در این جزیره به‌حساب می‌آیند. البته طی آخرین خبرها، چند هتل 5 ستاره در این جزیره درحال ساخت است. اما فعلاً نباید به دنبال بهترین هتل‌های 5 ستاره قشم باشید.

چرا نباید به سراغ هتل‌های 3 ستاره قشم رفت؟

به‌هیچ‌وجه توصیه نمی‌شود در جزیره قشم در هتلی پایین‌تر از 4 ستاره اقامت کنید. زیرا همان هتل‌های 4 ستاره نیز ضعف‌های زیادی دارند و احتمالاً از برخی خدمات و امکانات آن‌ها ناراضی خواهید بود. حالا اگر در هتل‌های کیفیت پایین‌تر اقامت داشته باشید از لحاظ اقامتی، سفرتان چندان لذت‌بخش نمی‌شود. اما اگر به‌ناچار به دنبال اقامت در بهترین هتل‌های 3 ستاره قشم هستید، هتل‌های ریحان، رخسار، رویال، دیاموند و آسانا را به شما پیشنهاد می‌کنیم. این اقامتگاه‌ها جزو بهترین هتل‌های ارزان قشم نیز به‌حساب می‌آیند.

در بهترین هتل درگهان قشم اقامت کنید

درگهان منطقه‌ای مناسب برای خرید در جزیره قشم به‌حساب می‌آید. اما هیچ هتل 4 یا 5 ستاره‌ای در آن وجود ندارد. آخرین رده‌بندی هتلی در این منطقه، هتل‌های 3 ستاره هستند. بیشتر کسانی که در درگهان اقامت می‌کنند، اکثر زمان خود را در بیرون از هتل و در مراکز خرید می‌گذرانند. در نتیجه چندان در هتل حضور ندارند. حالا اگر بتوانید شما نیز همین قصد را دارید، نیازی نیست چندان نگران کیفیت خدمات و امکانات هتل مدنظرتان شوید. فقط کافیست به دنبال هتلی باشید که علاوه بر نزدیکی به دریا و مراکز خرید، قیمت ارزانی نیز داشته باشد. هتل سینگو قشم این شرایط را دارد و به همین دلیل می‌توان ان را بهترین هتل درگهان قشم به‌حساب آورد. این اقامتگاه تنها 5 دقیقاً با مراکز خرید دلفین، الماس و قصر فاصله دارد. همچنین دقیقاً روبه‌روی دریا قرار گرفته است؛ به شکلی که با دو دقیقه پیاده‌روی می‌توانید به ساحل برسید.

بهترین هتل‌های قشم نزدیک به مکان‌های گردشگری

هیچ هتلی در قشم به مکان‌های گردشگری نزدیک نیست. به دلیل اینکه اکثر مکان‌های دیدنی قشم بیرون از جزیره و شهر هستند در هر منطقه‌ای که هتل بگیرید باز هم فاصله چندان نزدیکی به مکان‌های گردشگری نخواهید داشت. در نتیجه نمی‌توان به دنبال بهترین هتل‌های قشم نزدیک به مکان‌های گردشگری گشت.

بهترین هتل‌های قشم از نظر غذا، صبحانه و رستوران

بسیاری از مسافران به غذا و تمیزی رستوران حساسیت زیادی دارند. اگر شما نیز در این دسته قرار می‌گیرد به شما رزرو هتل‌های ایرمان، آوینا و آتامان را پیشنهاد می‌کنیم. البته هتل بوتیک ایرمان فقط یک سالن صبحانه خوری دارد و فاقد رستوران جهت ارائه شام و ناهار است. اما همان صبحانه‌‌اش نیز مفصل با تنوع بالا و کیفیت مناسب است. هتل‌های آوینا و آتامان نیز علاوه بر سالن صبحانه خوری دارای رستوران نیز هستند و از نظر غذا و برخورد پرسنل هتل‌های خوبی به‌حساب می‌آیند.

تعداد کم هتل مناسب در قشم

در این مقاله 11 هتل را ذکر کردیم که در کل جزیره قشم می‌توانید اقامت بهتری نسبت به بقیه هتل‌ها در آن‌ها داشته باشید. این هتل‌ها شامل ایرمان، آوینا، آتامان، سینگو، ریحان، رخسار، رویال، دیاموند، آسانا، فولتون و آرتا می‌شوند. تعداد کم هتل‌های مناسب در قشم، ضعف بزرگی در بزرگ‌ترین جزیره ایران به‌حساب می‌آید. بااین‌حال باید انتظارات خود را کم کرده و در همین هتل‌ها اقامت داشته باشید.

هتل های قشم

هتل‌های قشم را می‌توان به سه دسته تقسیم‌بندی کرد. این دسته‌ها شامل هتل‌های ساحلی، بوتیک هتل و هتل‌های نزدیک به مراکز خرید می‌شوند. با توجه به اینکه اکثر مکان‌های دیدنی از مرکز شهر قشم دور هستند به همین دلیل هتلی نزدیک به آن‌ها وجود ندارد. برای رزرو هتل‌های نزدیک به مراکز خرید می‌توانید به درگهان بروید. برای رزرو هتل‌های ساحلی نیز بایستی هتل‌های بیرون از شهر مانند ساحل طلایی را رزرو کنید. بوتیک هتل‌های قشم نیز برای افرادی مناسب که به دنبال رزرو هتلی با کیفیت مناسب در قشم هستند. بوتیک هتل‌های ایرمان و فولتون از اقامتگاه‌های مناسب در این دسته به حساب می‌آیند.

سوالات متداول
هتل‌های قشم

در کدام منطقه از قشم هتل رزرو کنیم؟

اگر قصدتان از سفر به قشم خرید اجناس است، منطقه درگهان را برای اقامت شما پیشنهاد می‌دهیم. اما اگر می‌خواهید علاوه بر خرید از جاذبه‌های جزیره قشم نیز بازدید کنید، اقامت در مرکز شهر انتخاب بهتری است.

بهترین هتل‌های درگهان قشم کدام‌ها هستند؟

هتل‌های سینگو، شهریار و آلاله مرکزی جزو بهترین هتل‌های درگهان از نظر مسافران به حساب می‌آیند.

بهترین هتل‌های قشم از نظر مسافران کدام‌ها هستند؟

بهترین هتل‌های قشم 4 و 3 ستاره هستند. در دسته‌بندی هتل‌های 4 ستاره، بهترین هتل‌های قشم شامل هتل بوتیک ایرمان، آتامان، آرتا و آوینا می‌شوند. در دسته‌بندی بهترین هتل‌های 3 ستاره نیز هتل‌های رخسان، ریحان و دیاموند قرار دارند.

کدام هتل‌های با کیفیت قشم در نزدیکی مراکز خرید قرار دارند؟

هتل‌های آتامان، ایرمان و آرتا نزدیک‌ترین هتل‌های با کیفیت به مراکز خرید به حساب می‌آیند. این هتل‌ها حداکثر 5 دقیقه تا مراکز خرید قشم فاصله دارند.

از بین هتل‌های ساحلی قشم کدام را برای اقامت انتخاب کنیم؟

هتل ساحل طلایی، خلیج فارس و فولتون تنها هتل‌های ساحلی قشم به حساب می‌آیند. از بین این هتل‌ها نیز بوتیک هتل فولتون رضایت بیشتری داشته است.

بهترین هتل‌های رو به دریا قشم کدام‌ها هستند؟

هتل‌های رویال، ارم و آرتا بهترین هتل‌های رو به دریا قشم به حساب می‌آیند. چشم‌انداز برخی از اتاق‌های این هتل‌ها رو به دریا است.

چه هتل‌هایی در قشم لوکس به حساب می‌آیند؟

جزیره قشم هیچ هتل 5 ستاره‌ای ندارد. به همین دلیل هتل‌هایش در رده‌بندی لوکس قرار نمی‌گیرند. اما بهترین و گران‌ترین خدمات را هتل‌های آوینا و آتامان ارائه می‌دهند.

قوانین کنسلی هتل‌های قشم چیست؟

هر هتل در جزیره قشم شرایط خاص خودش را برای کنسلی دارد. اما عموما یک شب از هزینه پرداختی جهت رزرو هتل به عنوان جریمه کسر می‌شود. در ایام پیک نیز امکان سوخت کامل هزینه‌های هتل با توجه به افزایش تعداد مسافران وجود دارد.