هتل بهشت قشم

سه ستاره

چهارراه پردیس ، خیابان فلسطین ، مقابل استادیوم تختی

هتل ساحل طلایی قشم

چهار ستاره

جاده ساحلی جنوبی ، مقابل زیارتگاه شاه شهید

هتل خلیج فارس قشم

سه ستاره

میدان علم و صنعت

هتل بوتیک فولتون قشم

دو ستاره

میدان استقلال ، بزرگراه خلیج فارس ، بعد از کمپ هامون

هتل سینگو قشم

سه ستاره

قشم ، درگهان ، مجتمع تجاری دریا ، طبقه دوم

هتل آرتا قشم

چهار ستاره

میدان امام قلی خان ، جنب اسکله بندر بهمن

هتل رخسار قشم

یک ستاره

بلوار شهید رجایی ، جنب ساختمان پایتخت ، نبش کوچه محمد بازماندگان

هتل آوینا قشم

چهار ستاره

بلوارباهنر

هتل پلاس قشم

یک ستاره

میدان امام خمینی ( شهرداری سابق)، جنب بانک شهر

داخل جزیره قشم، هیچ هتل ساحلی 5 ستاره‌ای وجود ندارد. به همین دلیل باید فکر اقامت لوکس در این هتل‌ها را از سر خود بیرون کنید. همچنین به دلیل محدود بودن تعداد هتل‌های ساحلی قشم، گزینه زیادی برای اقامت پیش روی خود ندارید. اما در همین چند گزینه نیز، باید بهترین هتل را برای اقامت انتخاب کنید. در ادامه شما را دررابطه‌با اقامت در این هتل‌ها راهنمایی خواهیم کرد تا تصمیم‌گیری مناسبی داشته باشید.

هتل‌های ساحلی قشم در کدام منطقه هستند؟

اکثر هتل‌های ساحلی قشم در نزدیکی بلوار خلیج‌فارس بنا شدند. این منطقه فاصله دوری از مرکز شهر قشم دارد. به همین دلیل فاصله هتل‌های این منطقه از مراکز خرید اصلی و وسایل حمل‌ونقل عمومی زیاد است. این مقدار مسافت باعث شده تا اقامت در هتل‌های ساحلی قشم کم‌طرف‌دار باشد.

معرفی هتل‌های ساحلی قشم؛ نظرات کاربران چیست؟

هتل‌های ساحلی قشم شامل بوتیک هتل فولتون، هتل ساحل طلایی و هتل ساحلی خلیج‌فارس می‌شوند. شما باید از بین همین سه هتل یکی را جهت اقامت انتخاب کنید. باتوجه‌به محدود بودن انتخاب‌هایتان چندان دردسر خاصی برای رزرو هتل‌های ساحلی قشم نخواهید داشت. در ادامه نیز نظرات مهمانان قبلی این هتل‌ها را به شما جهت تصمیم‌گیری راحت‌تر ارائه می‌دهیم.

هتل خلیج‌فارس قشم؛ دارای ساحلی دنج و آرام

هتل خلیج‌فارس قشم، سه ستاره است. یعنی خدمات و امکانات معمولی یک هتل را دارد. این امکانات شامل حمام، یخچال، صبحانه، تلویزیون، روم سرویس، پارکینگ و موارد دیگر می‌شود. متأسفانه طبق نظرات مهمانان قبلی هتل خلیج‌فارس، تنها مزیت هتل فقط ساحل خلوت آن است. در بیشتر نظرات، مهمانان به رفتار نامناسب کارکنان، دور بودن هتل از رستوران و مرکز خرید، قدیمی بودن سرویس بهداشتی و حمام و کثیف بودن اتاق‌ها ایراد وارد کردند.

بوتیک هتل فولتون قشم؛ استانداردترین هتل ساحلی قشم

بوتیک هتل فولتون در بین هتل‌های ساحلی قشم استانداردترین خدمات و امکانات را به مسافران خود طبق نظرات کاربران ارائه می‌دهد. به همین دلیل رضایت مناسبی نیز داشته است. تنها ضعف‌هایی که کاربران دررابطه‌با این هتل ارائه دادند شامل سرد بودن آب حمام در چند دقیقه اولیه، نبود چای‌ساز کوچک، شنیده‌شدن صدای مهمانان اتاق‌های کناری و فاصله زیاد هتل از شهر می‌شود.

هتل ساحل طلایی قشم؛ هتلی که توصیه نمی‌شود

هتل 4 ستاره ساحل طلایی قشم در جاده ساحلی این جزیره واقع شده است. مهمانان قبلی هتل ساحل طلایی قشم از قیمت اتاق‌های این اقامتگاه نسبت به امکانات و خدماتش رضایت کافی را نداشتند. دلیل اصلی این موضوع را نیز به فرایندهای مدیریتی که چندان مناسب نیستند ربط دادند. شاید تنها مزیت هتل ساحلی طلایی را بتوان به موقعیت مکانی مناسب و وجود یک ساحل اختصاصی آرام با پلاژ اختصاصی در نظر گرفت.

بهترین هتل ساحلی قشم از لحاظ کیفیت

تا به امروز فقط هتل بوتیک فولتون در بین هتل‌های ساحلی قشم دارای بیشترین رضایت بوده است. از جمله دلایلی که باعث شده تا مهمانان از این هتل رضایت داشته باشند، ساکت و آرام بودن محیط هتل، برخورد مناسب پرسنل، نزدیک بودن به دریا، دسترسی راحت به استخر و بازارهای محلی است.

کدام یک از هتل‌های قشم، ساحل اختصاصی دارند؟

هیچ‌کدام از هتل‌های قشم به جز هتل ساحل طلایی دارای ساحل اختصاصی نیستند. مزیت داشتن ساحل اختصاصی برگزاری تفریحات، امکانات بیشتر و خلوت‌تر بودن ساحل آن برای شنا است. باقی هتل‌های ساحلی قشم فقط در کنار دریا بنا شدند و هتل، مدیریت خاصی بر روی ساحل منطقه خودش ندارد. البته ناگفته نماند که هتل ساحل طلایی نیز امکانات چندان خاصی در ساحل اختصاصی خود ایجاد نکرده است. فقط می‌توان از آرام بودن ساحل آن لذت برد.

آیا هتل‌های ساحلی قشم ارزش هزینه کردن دارند؟

هتل‌های ساحلی قشم نسبت به دیگر هتل‌های موجود در جزیره چندان مناسب به نظر نمی‌رسند. البته این موضوع به نیاز و هدف شما از سفرتان بستگی دارد. اگر برای یک استراحت راحت و دنج در کنار دریا به قشم سفر می‌کنید، هتل‌های ساحلی قشم برای شما مناسب هستند. باتوجه‌به دور بودن این هتل‌ها از مرکز شهر و ازدحام جمعیت، فضای آن‌ها بسیار آرام و دنج است. به همین دلیل برای استراحت و ریلکسیشن مکانی عالی به شمار می‌آیند. اما اگر برای خرید و بازدید از مکان‌های گردشگری به قشم می‌روید، به دلیل دور بودن هتل‌های ساحلی قشم از مرکز شهر، برای شما مناسب نخواهند بود.

هتل های قشم

هتل‌های قشم را می‌توان به سه دسته تقسیم‌بندی کرد. این دسته‌ها شامل هتل‌های ساحلی، بوتیک هتل و هتل‌های نزدیک به مراکز خرید می‌شوند. با توجه به اینکه اکثر مکان‌های دیدنی از مرکز شهر قشم دور هستند به همین دلیل هتلی نزدیک به آن‌ها وجود ندارد. برای رزرو هتل‌های نزدیک به مراکز خرید می‌توانید به درگهان بروید. برای رزرو هتل‌های ساحلی نیز بایستی هتل‌های بیرون از شهر مانند ساحل طلایی را رزرو کنید. بوتیک هتل‌های قشم نیز برای افرادی مناسب که به دنبال رزرو هتلی با کیفیت مناسب در قشم هستند. بوتیک هتل‌های ایرمان و فولتون از اقامتگاه‌های مناسب در این دسته به حساب می‌آیند.

سوالات متداول
هتل‌های قشم

از بین هتل‌های ساحلی قشم کدام را برای اقامت انتخاب کنیم؟

هتل ساحل طلایی، خلیج فارس و فولتون تنها هتل‌های ساحلی قشم به حساب می‌آیند. از بین این هتل‌ها نیز بوتیک هتل فولتون رضایت بیشتری داشته است.

بهترین هتل‌های رو به دریا قشم کدام‌ها هستند؟

هتل‌های رویال، ارم و آرتا بهترین هتل‌های رو به دریا قشم به حساب می‌آیند. چشم‌انداز برخی از اتاق‌های این هتل‌ها رو به دریا است.

قوانین کنسلی هتل‌های قشم چیست؟

هر هتل در جزیره قشم شرایط خاص خودش را برای کنسلی دارد. اما عموما یک شب از هزینه پرداختی جهت رزرو هتل به عنوان جریمه کسر می‌شود. در ایام پیک نیز امکان سوخت کامل هزینه‌های هتل با توجه به افزایش تعداد مسافران وجود دارد.