هتل ساحل طلایی قشم

چهار ستاره

جاده ساحلی جنوبی ، مقابل زیارتگاه شاه شهید

هتل ارم قشم

چهار ستاره

قشم ، بلوار آزادگان ، روبروی شیلات

هتل آرتا قشم

چهار ستاره

میدان امام قلی خان ، جنب اسکله بندر بهمن

هتل آتامان قشم

چهار ستاره

میدان حافظ ، به سمت میدان امام قلی خان ، بلوار گلستان

هتل آوینا قشم

چهار ستاره

بلوارباهنر

از هتل‌های 4 ستاره قشم انتظار زیادی نداشته باشید

اول از همه باید بدانید که هتل‌های قشم چندان تعریف کردنی نیستند و چنگی به دل نمی‌زنند. این هتل‌ها نمی‌توانند آن انتظاراتی که از هتل‌های 4 ستاره دارید را برآورده کنند. به همین دلیل نباید آن‌ها را با هتل‌های 4 ستاره تهران، مشهد، شیراز یا هر شهر دیگری مقایسه کنید. همچنین لازم به ذکر است هیچ هتل 5 ستاره‌ای نیز در جزیره قشم وجود ندارد. به همین دلیل بهترین هتل‌های قشم همان 6 هتل چهار ستاره‌ای هستند که در بخش قبلی ذکر کردیم. حالا با دانستن این موضوع که نباید انتظار زیادی از هتل‌های 4 ستاره قشم داشته باشید، می‌توانید تصمیم بهتری در رابطه با رزرو آن‌ها بگیرید.

کدام هتل 4 ستاره در قشم به مرکز خرید نزدیک‌تر است؟

به صورت کلی مسافرانی که قصد خرید از جزیره قشم را دارند، در منطقه درگهان اقامت می‌کنند. اما درگهان چندان منطقه مناسبی برای تفریح و گشت‌وگذار نیست. به همین دلیل اگر می‌خواهید علاوه بر تفریح، از مراکز تجاری قشم نیز خرید کنید بهتر است در مرکز شهر اقامت داشته باشید. در این بخش از جزیره نیز بوتیک هتل ایرمان، بهترین هتل 4 ستاره قشم محسوب می‌شود. این بوتیک هتل هم فاصله نزدیکی به مرکز خرید نخل زرین دارد و هم به مکان‌های گردشگری قشم نزدیک است.

آیا درگهان قشم، هتل 4 ستاره دارد؟

درگهان قشم هیچ هتل 4 ستاره‌ای ندارد. آخرین رده هتلی در این منطقه، هتل 3 ستاره است. اگر قصد دارید تا در این منطقه از قشم جهت خرید از مراکز تجاری اقامت داشته باشید می‌توانید هتل‌های 3 ستاره آلاله 2، سینگو، شهریار، پرشین گلف و لاله مرکزی را رزرو کنید. از بین این هتل‌ها نیز اکثر کاربران از هتل آلاله 2 رضایت داشتند. البته توجه داشته باشید که هتل‌های 3 ستاره درگهان قشم چندان فرق زیادی با یک مسافرخانه ندارند. اکثر آن‌ها از لحاظ خدمات و نظافت کمی دچار مشکل هستند. به همین دلیل فقط درصورتی که بیشتر وقت خود را در بیرون از هتل می‌گذرانید، هتل‌های این منطقه را رزرو کنید.

هتل‌های 4 ستاره ارزان قشم با کیفیت مناسب

هتل هانی قشم تنها هتل 4 ستاره ارزان قشم به حساب می‌آید که علاوه بر کیفیت مناسب، قیمتش نیز مقرون به صرفه است. همچنین برخلاف دیگر هتل‌های قشم امکان رزرو این هتل به همراه ناهار نیز وجود دارد.

بهترین هتل‌های 4 ستاره قشم نزدیک به ساحل

فولتون و ساحل طلایی بهترین هتل‌های 4 ستاره قشم نزدیک به ساحل محسوب می‌شوند. البته پیشنهاد ما رزرو هتل فولتون است. زیرا کاربران بیشتری از آن رضایت داشتند. همچنین این هتل فاصله نزدیک‌تری به مرکز شهر قشم دارد. به همین دلیل راحت‌تر می‌توانید از مراکز خرید قشم کالا و اجناس موردنیازتان را تهیه کنید. متاسفانه هتل ساحل طلایی از مرکز شهر فاصله زیادی دارد و در بخش جنوبی جزیره قرار گرفته است. در نتیجه شاید برای کسانی که به دنبال گشت‌وگذار و خرید در جزیره قشم باشند چندان مناسب نباشد.

هتل های قشم

هتل‌های قشم را می‌توان به سه دسته تقسیم‌بندی کرد. این دسته‌ها شامل هتل‌های ساحلی، بوتیک هتل و هتل‌های نزدیک به مراکز خرید می‌شوند. با توجه به اینکه اکثر مکان‌های دیدنی از مرکز شهر قشم دور هستند به همین دلیل هتلی نزدیک به آن‌ها وجود ندارد. برای رزرو هتل‌های نزدیک به مراکز خرید می‌توانید به درگهان بروید. برای رزرو هتل‌های ساحلی نیز بایستی هتل‌های بیرون از شهر مانند ساحل طلایی را رزرو کنید. بوتیک هتل‌های قشم نیز برای افرادی مناسب که به دنبال رزرو هتلی با کیفیت مناسب در قشم هستند. بوتیک هتل‌های ایرمان و فولتون از اقامتگاه‌های مناسب در این دسته به حساب می‌آیند.

سوالات متداول
هتل‌های قشم

قوانین کنسلی هتل‌های قشم چیست؟

هر هتل در جزیره قشم شرایط خاص خودش را برای کنسلی دارد. اما عموما یک شب از هزینه پرداختی جهت رزرو هتل به عنوان جریمه کسر می‌شود. در ایام پیک نیز امکان سوخت کامل هزینه‌های هتل با توجه به افزایش تعداد مسافران وجود دارد.